TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Wszystkie drogi prowadzą do Mediolanu: TC eMap® odnosi kolejny sukces!

Tym razem TimoCom zdobył nagrodę włoskiego sektora transportowego

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

Nagroda dla TC eMap®: Donatella Rampinelli (Assologistica) wręcza wyróżnienie „II Logistico dell'anno“ Tommaso Magistrali z TimoCom.

Düsseldorf, 2014-01-09 –  Firma TimoCom po raz kolejny trafiła w dziesiątkę wprowadzając na rynek nowoczesne rozwiązanie kalkulacyjno-trackingowe TC eMap®. Świadczy o tym kolejna nagroda. Program zdobył tym razem najbardziej znaczące wyróżnienie włoskiej branży transportowej, czyli tytuł „Il Logistico dell'anno".

Zalety nowego TC eMap® przekonują

Tradycję przyznawania nagrody logistycznej odnowiło włoskie zrzeszenie Assologistica wraz z czasopismem Euromerci oraz organizacją „Cultura e Formazione – Assologistica“. Swoim rozwiązaniem 3 w 1 jakim jest TC eMap® TimoCom przekonał jury w kategorii "Technologie". To jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie trackingowe pokazuje bowiem wszystkie powszechnie stosowane systemy telematyczne w jednym miejscu, na jednej platformie. Dzięki temu pracownicy przedsiębiorstw transportowych nie muszą już przełączać się pomiędzy systemami różnych dostawców telematycznych i mogą lokalizować wszystkie swoje pojazdy wygodnie na jednej mapie. Zintegrowana w TC eMap® funkcja planowania tras pozwala także na ustalenie drogi przejazdu, a także jej kosztów dla wybranej relacji. Umożliwia ona również bieżące sprawdzanie informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. "Dzięki tej nowej technologii droga przekazywania informacji pomiędzy zleceniobiorcą a zleceniodawcą ulega optymalizacji, a przewozy wykonywane przez firmę transportową stają się bardziej transparentne, efektywne i bezpieczniejsze", wyjaśnia Tommaso Magistrali z TimoCom. Włoski Country Manager odebrał nagrodę z rąk pani prezydent „Cultura e Formazione – Assologistica“, Donatelli Rampinelli podczas ceremonii, która odbyła się w ramach Włoskiej Konferencji Logistycznej. Pozostałymi zwycięzcami tego wieczoru zostali między innymi: największe przedsiębiorstwo spedycyjne Włoch ARCESE Group oraz DHL Supply Chain Italy.

 

Bartolomeo Giachino, Sekretarz stanu w Ministerstwie Transportu, w swoim przemówieniu na uroczystości wręczenia nagród podkreślił, że Włochy są wprawdzie ósmą co do wielkości gospodarką świata, jeśli jednak chodzi o sektor transportu i logistyki, nadal zmagają się z trudnościami. Dlatego w kolejnych latach powinny zostać podjęte wzmożone środki, by jeszcze bardziej przyspieszyć wydajność i konkurencyjność w branży logistycznej. Do realizacji tych celów już teraz znacząco przyczynia się TimoCom wraz ze swoimi produktami. "Nagroda udowadnia, że poprzez rozwój profesjonalnych rozwiązań możemy zwiększyć wydajność firm transportowych i spedycyjnych w całej Europie. Ten sukces pokazuje, że nasze starania zostały docenione przez branżę TSL." powiedział Magistrali.

 

Więcej informacji o TimoCom znajdą Państwo na stronie: www.timocom.pl.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.