TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Wspólnota silnych partnerów

Düsseldorf, 2009-07-03 – Dobre perspektywy dla polskich przewoźników: TimoCom, administrator wiodącej w Europie giełdy ofert transportowych, rozpoczyna współpracę z największym w Polsce zrzeszeniem transportowym ZMPD. W ten sposób połączyli swe siły dwaj giganci branży, z których sojuszu odniosą korzyści członkowie polskiego zrzeszenia.

Nowe rozwiązania technologiczne zyskują coraz bardziej na znaczeniu na rynku logistycznym i transportowym. W branży, w której panuje ostra rywalizacja, to właśnie technologia jest głównym czynnikiem ekonomicznym, ponieważ w sposób szczególny wpływa na efektywność i rentowność firmy. Wiodąca na rynku europejskim giełda ofert transportowych TimoCom TRUCK & CARGO® jest właśnie takim rozwiązaniem technologicznym. Spedytorzy i przewoźnicy z całej Europy dzięki jej użyciu wykorzystują w pełni swoje możliwości transportowe nie tylko szybko i bezpiecznie, lecz także efektywnie. Te znaczne korzyści mogą teraz w uproszczony sposób stać się udziałem czterech i pół tysiąca członków polskiego Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, w skrócie ZMPD! Największe w Polsce zrzeszenie transportowe i TimoCom zawarły umowę kooperacyjną przewidzianą na długi okres obowiązywania. Według niej TimoCom jest od teraz nie tylko głównym sponsorem Programu ZMPD „Razem w Przyszłość”, lecz również oferuje członkom zrzeszenia uprzywilejowane warunki dostępu do swojej giełdy. Tak np. członkowie zrzeszenia, którzy chcą zostać klientami TimoCom, podczas otrzymywania dostępu do TimoCom TRUCK & CARGO® nie płacą standardowej opłaty za przyłączenie w wysokości 150,00 euro! Ale to nie wszystko. Oprócz braku opłaty za przyłączenie zyskują również dzięki niższej stałej opłacie miesięcznej. Dotyczy to członków ZMPD, którzy są zupełnie nowymi klientami TimoCom lub co najmniej trzy miesiące przed zawarciem umowy nie byli klientami TimoCom.

Dzięki uprzywilejowanemu dostępowi do giełdy i użyciu jej w codziennej pracy członkowie ZMPD mogą nie tylko wiele zaoszczędzić, lecz również liczyć na niezawodnego partnera w postaci TimoCom. Codziennie do dyspozycji członków zrzeszenia jest na giełdzie do 230 000 wysokiej jakości aktualnych ofert frachtów i ciężarówek od 75 000 sprawdzonych użytkowników z całej Europy! Pan Starostka, Dyrektor Generalny ZMPD komentuje rozpoczęcie współpracy następująco:

„Jako największe zrzeszenie transportowe w Polsce chcieliśmy współpracować z administratorem dużej giełdy ofert transportowych dla całej Europy. Jak powiedziano, tak zrobiono. Na giełdzie TimoCom członkowie naszego zrzeszenia mogą mieć teraz szybki i bezpieczny dostęp do olbrzymiej puli ofert i jeszcze lepiej i szybciej wykorzystywać swoje możliwości na mocno konkurencyjnym rynku transportowym. Jest to dla nich prawdziwe uprzywilejowanie względem konkurencji. Dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z tak sprawnie funkcjonującym i innowacyjnym partnerem jak TimoCom i jesteśmy przekonani, że będziemy mogli nadal podnosić jakość usług dla członków naszego zrzeszenia.”

Zawarcie współpracy prognozuje obu stronom wiele sukcesów. Przede wszystkim jednak zyskać powinni członkowie zrzeszenia. Mogą oni szybciej wykorzystać swoje możliwości w optymalny sposób, uczestniczyć na większą skalę w świadczeniu usług transportowych w Europie i w ten sposób nie tylko łatwiej pokonać aktualne wyzwania, lecz również wykorzystać je jako atuty względem konkurencji!

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.