TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Wspólne działania przynoszą korzyści

Dachser kontynuuje udaną współpracę z TimoCom

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom flags

Dusseldorf, 2011-07-21. Usługodawca logistyczny Dachser GmbH & Co. KG oraz TimoCom Soft- und Hardware GmbH, oferent wiodącej na europejskim rynku giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® zdecydowali się kontynuować współpracę. W ten sposób korzystanie z platformy przetargowej TC eBid® zostało przedłużone na kolejne dwa lata. Trwa również współpraca z giełdą ofert transportowych TC Truck&Cargo® .


Założone w 1930 roku przedsiębiorstwo Dachser GmbH & Co. KG to obecnie licząca się, ogólnoeuropejska sieć, posiadająca 163 własne lokalizacje oraz 3.822 codzienne linie, co sprawia, że ta firma z Kempten jest wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie. Jest silnie reprezentowana zarówno na rynku logistyki europejskiej, powietrznej i wodnej, jak również logistyki żywności. W ramach działalności gospodarczej zarząd Dachser'a zamierza również w przyszłości kontynuować współpracę z TimoCom. Korzystanie z platformy przetargowej TC eBid® zostało tym samym przedłużone do 2013 roku.


Produkty TimoCom dbają o większą efektywność i rentowność

Ze wspólnych działań korzystają przedsiębiorstwa zaangażowane w transport, jak również logistycy z Dachser'a. Na przykład w TC eBid® szybko oraz bezpiecznie znajdą nowych i potencjalnych partnerów biznesowych z całej Europy. Ponadto europejski indeks firm transportowych online TC Profile® umożliwia dostęp do 30.000 aktywnych firm oferujących usługi transportowe i logistyczne z całej Europy.


Długoletnie partnerstwo

Dachser jest klientem TimoCom od samego początku istnienia giełdy ofert transportowych. Wykorzystuje TC eBid® w wielu oddziałach w Europie. Chief Representative Marcel Frings cieszy się, że "duży gracz" nadal darzy zaufaniem TimoCom: „Chcemy stale rozbudowywać tę współpracę, tak, by móc optymalnie wykorzystać oferowane możliwości. Współpraca z Firmą Dachser jest taka jak być powinna - korzystna dla obu przedsiębiorstw.“

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.