TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Współpraca przynosi dziesiątki tysięcy dodatkowych ofert frachtowych

TimoCom integralną częścią strategii biznesowej firmy Geodis

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom integralną częścią strategii biznesowej firmy Geodis

Paryż/Düsseldorf 2011-05-10. Każdy duży dostawca usług logistycznych w Europie musi znaleźć skuteczne rozwiązanie dla współpracy transgranicznej. Takiego rozwiązania szukała też francuska firma Geodis Group. I znalazła: TimoCom Soft- und Hardware GmbH, oferenta giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo®, będącej liderem wśród giełd transportowych w Europie, jak również platformy przetargowej TC eBid®, w przyszłości wspierającego firmę Geodis zarówno we francuskiej, jak i międzynarodowej dyspozycji.

Umowy kooperacyjne pomiędzy Geodis i TimoCom zostały podpisane na początku roku. Następnie wszystko rozwinęło się bardzo szybko: Już w pierwszym miesiącu firma Geodis zaoferowała poprzez TC Truck&Cargo® prawie 33.000 ofert frachtowych. Tym samym klienci TimoCom mają codziennie do dyspozycji ponad tysiąc dodatkowych ofert ładunkowych – i z każdym dniem liczba ta będzie się zwiększać. Naturalnie ze współpracy tej profituje również firma Geodis, tylko dzięki TimoCom ten usługodawca logistyczny może bowiem mieć dostęp do ponad 85.000 użytkowników z 44 państw europejskich. I właśnie to przekonało przedsiębiorstwo z Paryża, ponieważ Geodis Group za pomocą TimoCom zamierza konsekwentnie kontynuować swoją ekspansję w Europie.

Dopasowany serwis
Decydującym czynnikiem dla Geodis przy wyborze TimoCom, było obok dobrej reputacji jaką cieszy się giełda ofert transportowych, jej międzynarodowe ukierunkowanie, a także możliwość wykorzystania interfejsu programu TC Connect. Z tego powodu również wszystkie oddziały Geodis Group w Europie przyłączyły się do TC Truck&Cargo® . Jako, że oferty są wprowadzane tylko w jednym systemie, z którego następnie są automatycznie transferowane, zmniejsza sie ryzyko błędów w transmisji danych i oszczędza sporo czasu. Christophe Gaultier, Geodis Direction Production & Qualité, podkreśla strategiczne znaczenie współpracy z TimoCom dla swojego przedsiębiorstwa: „Poprzez silny międzynarodowy rozwój, Geodis zamierza zaoferować swoim filiom - dzięki partnerstwu z TimoCom - szersze spektrum dostawców. Wprowadzenie TimoCom jako łącznika, zapewnia naszym użytkownikom większą produktywność i możliwość dalszego rozwoju. Ważne jest, aby współpracować z usługodawcami, oferującymi wysoką jakość oraz z giełdą transportową, w której przedsiębiorstwa frachtowe są starannie dobierane.”

Szybko i przejrzyście: Nieistotne czy bierze się pod uwagę aspekty bezpieczeństwa czy serwis, relacje krajowe czy międzynarodowe – TimoCom jest właściwym partnerem, gdy chodzi o optymalne wykorzystanie potencjału biznesowego.

Więcej informacji odnośnie TimoCom oraz Geodis na stronach: www.timocom.pl lub www.geodis.com.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.