TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Więcej trafionych wyników poszukiwań dzięki nowej funkcji giełdy

Düsseldorf, 15.08.2008 – Efektywne narzędzia to podstawa dobrej dyspozycji. Eksperci stale udoskonalają giełdę ofert transportowych TimoCom TRUCK & CARGO®. Najnowszą opcję firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH zaprezentuje w dniach 25.09.- 02.10.2008 podczas IAA Targów Pojazdów Użytkowych w Hanowerze.

Podczas 62. Międzynarodowej Wystawy Pojazdów Użytkowych odbywającej się pod koniec września 2008 nie może zabraknąć przedsiębiorstw odnoszących sukcesy w branży. Spedytorzy oraz firmy transportowe z całej Europy będą miały okazję zorientować się w trendach branżowych. Na pewno warto będzie odwiedzić stoisko lidera wśród giełd ofert transportowych. Kto jeszcze nie zna programu TimoCom TRUCK & CARGO® będzie miał okazję poznać jego funkcjonalność. Natomiast obecni Klienci TimoCom mogą tam zaczerpnąć informacji o dalszych sposobach optymalizacji dyspozycji.

Nowość firmy TimoCom na Targach IAA: Obszar Poszukiwania. Na stoisku B 64 w hali 13 przedsiębiorstwo zaprezentuje nową funkcję giełdy transportowej. Przy dwunastu stanowiskach komputerowych zainteresowani będą mogli wypróbować na prawdziwej bazie danych funkcję obszar poszukiwania. Co kryje się za tym? Wyszukiwanie frachtów i/lub samochodów ciężarowych może zostać rozszerzone do danego obszaru. Lista wyników uwzględni oferty w promieniu aż do 200 km od wybranego początkowego lub końcowego kodu pocztowego miejsca, zależnie od indywidualnych ustawień użytkownika.

Jest to bardzo obiecujący moduł, przydatny niewątpliwie nie tylko w przypadku lokalizacji przygranicznych.

Spedytorzy oraz przewoźnicy, którzy chcą również w przyszłości być krok przed konkurencją nie powinni przeoczyć stoiska TimoCom w Hanowerze. Bezpośrednio na miejscu otrzymacie Państwo również informacje o możliwości przystąpienia do czterotygodniowej bezpłatnej fazy testowej. Podczas bezpłatnego i niezobowiązującego okresu testowania przedsiębiorstwa transportowe i spedycyjne z każdego kraju mogą zapoznać się z wszystkimi opcjami giełdy ofert transportowych, ponieważ otrzymują możliwość korzystania z rzeczywistej bazy danych.

Jeżeli Państwa terminarz nie pozwala na osobiste odwiedzenie stoiska TimoCom na Targach „IAA Pojazdy Użytkowe“ zapraszamy na naszą stronę internetową www.timocom.com, gdzie znajdą Państwo interesujące informacje na temat lidera wśród giełd transportowych.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.