TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

VIALTIS i TimoCom przypieczętowały partnerstwo

Düsseldorf, 2010-08-16. Z jednej strony VIALTIS, lider na europejskim rynku w redukcji kosztów w branży transportowej. Z drugiej strony TimoCom, oferent wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® jak również TC eBid®, platformy online dla przetargów transportowych w Europie. Obydwa przedsiębiorstwa rozpoczęły obecnie współpracę, która przyniesie korzyść ich klientom.

Zwiększyć wydajność, zredukować koszty te hasła zarówno TimoCom jak i VIALTIS obrały sobie za motto przewodnie. Dzięki współpracy tych obydwu usługodawców, wszystkie przedsiębiorstwa zaangażowane w transport powinny zostać związane pakietem usług, co wpłynie na wzrost liczby ofert dla klientów.

Kooperacja jako logiczna konsekwencja
Rozbudowane platformy TimoCom są przeznaczone do zapobiegania pustym przebiegom lub do długoterminowego planowania transportów. Za pośrednictwem giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® i Europejskiej Platformy Przetargowej TC eBid® wszystkie firmy zaangażowane w transport mogą efektywnie oszczędzić czas i pieniądze.
Dzięki współpracy z VIALTIS powstają obecnie nowe możliwości redukcji kosztów, ponieważ VIALTIS oferuje przedsiębiorstwom transportowym usługi serwisowe pomocne zarówno w zarządzaniu jak również podczas trasy. Nie ważne czy w grę wchodzi płatność za użytkowanie dróg, zwrot czy obliczenie podatku, najkorzystniejsza oferta na ropę czy rezerwacja promu.

Współpraca na najwyższym poziomie
Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH została założona w 1997 roku i jest dostawcą usług IT dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego. W przeciągu kliku lat od startu TimoCom rozwinął się w średniej wielkości przedsiębiorstwo. Razem z dużą grupą międzynarodowych pracowników TimoCom oferuje dwie europejskie platformy: wiodącą na rynku giełdę ofert transportowych TC Truck&Cargo® jak również TC eBid®, europejską platformę na przetargi transportowe.
VIALTIS jest przedsiębiorstwem usługowym dla międzynarodowych firm transportowych. Jako uprzywilejowany partner IRU (International Road Transport Union) dysponuje ponad dziesięcioma oddziałami w Europie z liczbą 6.000 klientów w ponad 40 krajach.

Więcej informacji odnośnie TimoCom oraz VIALTIS można znaleźć na stronach: www.timocom.com lub www.vialtis.de.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.