TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Udowodniona jakość

Düsseldorf, 2010-06-17 – BMEnet, spółka siostrzana Federalnego Zrzeszenia Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki (Bundesverband Material-wirtschaft, Einkauf und Logistik e.V.) odznaczyła firmę TimoCom Soft- und Hardware GmbH za jej Europejską Platformę Przetargową TC eBid®. Aby ułatwiać orientowanie się przedsiębiorcom BMEnet GmbH nadaje znak jakości za oprogramowanie, które oferuje integrujące rozwiązania do optymalizacji w dziedzinie zakupów i sprzedaży. Wręczone znaki jakości udowodniają sprawdzoną jakość, przejrzystość rynkową i bezpieczeństwo inwestycyjne przy wyborze systemów oprogramowania. TC eBid® zapewnia bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym umowom transportowym i jest pomocnym instrumentem ustalania rynkowej ceny transportu.


Zrzeszenie BME zostało założone w roku 1954 i jest usługodawcą dla 7.500 członków jednoosobowych i firm. Jako współtwórca sieci Zrzeszenie to wspiera wymianę doświadczeń dla przedsiębiorstw i nauki, dla partnerów nabywających i oferujących. Spółka BMEnet GmbH, spółka-córka BME, nadaje znak jakości dla oprogramowań w zakresie elektronicznych zakupów - od zarządzania katalogami produktów do elektronicznego dysponowania zleceń. Z tego znaku może te-raz korzystać również TimoCom. Andreas Richter, manager produktu BME o możliwościach TC eBid®: „Bazująca na sieci internetowej platforma TimoCom redukuje koszty proceduralne dzięki wysokiej standaryzacji i prosto pomyślanej obsłudze użytkownika. Dodatkowo powstaje obszerna i sprawdzona baza usługodawców transportowych, która zwiększa transparentność rynku. TC eBid® zapewnia solidną przejrzystość cenową i uzyskanie cen rynkowych w sektorze transportowym."

Znak jakości umożliwia przewagę nad konkurencją

Wyróżnienie to udowadnia jakość oprogramowania, gdyż certyfikaty nadawane są na podstawie standaryzowanych i obiektywnych kryteriów. Dla TimoCom oznacza to zapewne wzrost liczby klientów, którzy częściej i chętniej wybierają sprawdzone, bezpieczne produkty z certyfikatami.

O wyróżnieniu tak wypowiada się Marcel Frings, chief representative firmy TimoCom: „Jesteśmy dumni, że naszym klientom możemy udokumentować "atestowaną jakość" i cieszymy się, że BME dostrzegło potencjał naszych produktów. TC eBid® wspiera wszystkich uczestników sektora transportu w optymalizacji przetargów transportowych i upraszcza procedury biznesowe pomiędzy branżą transportową a gospodarką sektora załadunków. W rezultacie czyni biznes bardziej produktywnym, przejrzystym i przyczynia się do oszczędności kosztów proceduralnych."

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.