TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom zintegrował 200. dostawcę telematycznego

Funkcja trackingu wciąż się rozrasta

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom Integruje 200. dostawcę telematycznego

Erkrath, 14.09.2016 – trzy lata od rozszerzenia modułu do planowania i kalkulacji tras TC eMap o funkcję trackingu, zintegrowano z nim dwusetnego oferenta telematycznego, firmę Webbase. Tym samym dostawca usług IT- TimoCom przybliżył się o kolejny krok do możliwości zaoferowania wszystkim europejskim klientom tak szerokiego zasięgu integracji systemów telematycznych aby w ramach platformy transportowej szybko i swobodnie pobierać informacje odnośnie położenia pojazdów i przekazywać je zleceniodawcy.

Nieustająca rozbudowa funkcji trackingu

Znaczna część klientów TimoCom korzysta już z aplikacji trackingowej, w celu zapewnienia zleceniodawcy transparentności informacji o miejscu pobytu pojazdu i załadowanego towaru. Dzięki tej opcji minimalizowana jest konieczność telefonicznego monitorowania aktualnej pozycji pojazdu.

Podobnie jak tracking firmy TimoCom, cała oferta największej w Europie platformy transportowej w nadchodzących latach będzie stale rozbudowywana.

"Tracking obok indeksu firm i messengera daje możliwość dalszej integracji wewnątrz platformy transportowej i tworzenia przejrzystego łańcucha logistycznego", mówi rzecznik prasowy firmy TimoCom, Marcel Frings. "W erze czwartej rewolucji przemysłowej naszym największym celem jest przyspieszenie procesu digitalizacji i urzeczywistnienie innowacyjnych projektów na rzecz naszych klientów. Ciekawym rozwiązaniem jest, na przykład, możliwość udostępniania klientowi danych telematycznych z różnych systemów, w jego preferowanej aplikacji."

Podstawy do rozwijania tego procesu zostały już z sukcesem stworzone wraz z systematycznym poszerzaniem palety aplikacji i stale rosnącym wyborem zintegrowanych dostawców telematycznych.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.