TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom wygrał w Belgradzie dużą nagrodę

Targi „Beotruck“ przyznały przedsiębiorstwu z Düsseldorfu nagrodę „Grand Prix“

Düsseldorf 02.05.2012. W ostatnim tygodniu marca w serbskim Belgradzie odbyły się międzynarodowe targi pojazdów „Beotruck“. Obecny był tam również TimoCom Soft- und Hardware GmbH! Ostatniego dnia targów przedsiębiorstwo otrzymało nagrodę Grand Prix Targów Beotruck w kategorii „ Dodatkowe wyposażenie“.

Beotruck w Belgradzie to nie tylko targi transportowe o bogatej tradycji w Europie Wschodniej, ale poprzez udział w tym roku 150 wystawców z 20 krajów zaliczają się do jednych z większych wydarzeń tego typu. Dodatkowo międzynarodowa wystawa obchodziła w tym roku swój jubileusz 50-lecia. Również TimoCom miał swoje powody do świętowania, gdyż dostawca IT został wyróżniony przez specjalistyczne jury nagrodą Grand Prix. To wyróżnienie przyznawane jest regularnie najbardziej skutecznym wystawcom. Istnieją trzy główne kategorie, w których TimoCom wyprzedził innych producentów wyposażenia dodatkowego.

Więcej informacji o TimoCom na stronie: www.timocom.pl.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.