TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom teraz wprowadza również oferty przez telefon

Dostawca giełdy ofert transportowych rozwija serwis w drodze TimoCom to go

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom teraz wprowadza również oferty przez telefon

Düsseldorf, 2011-08-01. Po tym jak serwis w drodze TimoCom to go został pomyślnie wprowadzony w Europie, TimoCom Soft- und Hardware GmbH oferuje od 1.sierpnia 2011 użytkownikom swojej giełdy transportowej TC Truck&Cargo® praktyczne rozszerzenie: obok telefonicznej informacji o aktualnych ofertach frachtów i wolnych przestrzeniach ładunkowych w ciężarówkach, klienci mają teraz także możliwość wprowadzania ofert pojazdów do giełdy za pośrednictwem pracowników TimoCom.


Wielu użytkowników giełd transportowych zna taką sytuację, gdy będąc w trasie szuka odpowiedniego ładunku, jest pod presją czasu i nie ma w danym momencie dostępu do giełdy online. Dokładnie w takich przypadkach pomocny jest serwis TimoCom to go. Klienci otrzymują nie tylko telefoniczne informacje o aktualnych ofertach frachtów i wolnych przestrzeniach ładunkowych w ciężarówkach, ale mogą również zgłosić oferty pojazdów do wprowadzenia w TC Truck&Cargo® . Dla tej usługi obowiązuje ten sam, co dotychczas numer infolinii: +48 67 352 59 40.


Wprowadzanie ofert do giełdy

W oparciu o telefoniczny wniosek Klienta, oferty zostaną wprowadzone do giełdy bezpośrednio po rozmowie. Zaletą tego jest fakt, iż szczegóły oferowanej przestrzeni ładunkowej w niedługim czasie widoczne są w programie dla wszystkich potencjalnych partnerów biznesowych. Aby móc wkroczyć do akcji, pracownicy TimoCom potrzebują od zlecającego jedynie kilku niezbędnych informacji, jak oczekiwana relacja i opis ciężarówki. W celu skorzystania z usługi niezbędne jest zamieszczenie swojego adresu e-mail w indeksie firm transportowych TC Profile® lub podanie go przez telefon ekspertom, mówiącym w ojczystym języku klienta. Następnie otrzymacie Państwo potwierdzenie e-mail zawierające dane przedmiotowego zlecenia.


Pewne sprawdzanie użytkowników

Aby klienci TimoCom mogli właściwie korzystać z usług będąc w trasie, zachowując jednocześnie zasady surowej polityki bezpieczeństwa, należy przestrzegać kilku reguł: na początku rozmowy niezbędne jest podanie numeru ID w TimoCom i numeru ID użytkownika. Ważne jest, aby dzwonić pod numer +48 67 352 59 40 z telefonu komórkowego podanego wcześniej w wizytówce firmy, w indeksie firm transportowych TC Profile®. Równocześnie należy zwrócić uwagę, aby opcja identyfikacji numeru była aktywna. Chief Representative firmy TimoCom Marcel Frings w następujący sposób komentuje rozszerzenie usługi: „Poprzez wprowadzanie ofert pojazdów na giełdę przez nasz fachowy personel pomagamy klientom, którzy są w trasie. Nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni, aby wprowadzać oferty w imieniu naszych klientów. Dzięki rozbudowanemu postępowaniu weryfikacyjnemu otrzymują pewność, że rzeczywiście jest to nasz sprawdzony klient. Jak zwykle oferujemy TimoCom to go w 24 europejskich językach. Jesteśmy tym samym jedynym oferentem na rynku, który aktywnie przeciwdziała aktualnym brakom przestrzeni ładunkowych na rynku.“

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.