TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom rozszerza TC eMap® o funkcję Trackingu

Znana nazwa, zupełnie nowa zawartość

Düsseldorf 2013-04-08. TimoCom Soft- und Hardware GmbH dalej sie rozwija. Pod koniec ubiegłego roku usługodawca wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® wprowadził na rynek największą w Europie, już na samym starcie, giełdę powierzchni magazynowych. W lipcu tego roku TimoCom ogłosi kolejną innowację: firma całkowicie zmieniła swój moduł kalkulacyjny tras TC eMap® i rozszerzyła go o funkcję Trackingu (monitorowanie pojazdów).

To rzekomo niewielkie rozszerzenie, po bliższym przyjrzeniu się, okazuje się nie lada sensacją! Po raz pierwszy w TC eMap® dane różnych, zazwyczaj niekompatybilnych, systemów telematycznych będą wyświetlane na jednej neutralnej platformie. Dzięki temu klienci TimoCom będą mogli w przyszłości w każdej chwili śledzić własne, ale też obce pojazdy. Wcześniej konieczne było nieustanne klikanie między wieloma portalami i aplikacjami, teraz oferty najważniejszych europejskich usługodawców telematycznych zebrane są w przejrzysty sposób w jednej aplikacji. Tym samym męczące i czasochłonne telefonowanie należy już do przeszłości.

Kompletne rozwiązanie dla branży transportowej
Dzięki nowemu TC eMap® TimoCom stał się ostatecznie kompleksowym usługodawcą. Ze swoimi trzema platformami on-line dla rynku spot, kontraktowego oraz powierzchni magazynowych, firma z Düsseldorfu pokrywa kompletne zapotrzebowanie na możliwości zleceń dla branży transportowej. Także w nowym TC eMap® drzemie duży potencjał wydajności. Oprócz funkcji Trackingu nie zmieniają się bowiem znane już możliwości kalkulacji kosztów i planowania tras. Ten całościowy pakiet pokaże jasno, że kto w branży transportowej i logistycznej stawia na wydajność oraz oszczędność czasu i pieniędzy w drodze, nie potrzebuje nic innego poza TimoCom.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.