TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom przedstawia największą giełdę powierzchni magazynowych w Europie

Łatwe wyszukiwanie i oferowanie powierzchni magazynowych

Dusseldorf / Hannover, 2012-09-19. Podczas tegorocznych targów IAA Nutzfahrzeuge (Pojazdy Użytkowe), które odbyły się w Hanowerze, TimoCom Soft- und Hardware GmbH zaprezentował nową europejską giełdę powierzchni magazynowych i logistycznych. Giełda ta jest logicznym rozszerzeniem portfolio TimoCom i optymalnie uzupełnia dotychczasowe spektrum transportu drogowego zarówno na rynku spot, jak i kontraktowym. Ale to nie wszystko: giełda powierzchni magazynowych jest interesująca również dla innych branż. Bądź co bądź, w grę wchodzi największa liczba ofert powierzchni magazynowych w Europie – a te są siłą rzeczy niezbędne nie tylko dla przedsiębiorstw z branży transportowej i logistycznej.

„Z naszą nową giełdą powierzchni magazynowych jesteśmy od samego początku liderem w Europie. Długo się przygotowywaliśmy, aby teraz móc zaoferować naszym klientom do 30.000 powierzchni magazynowych i logistycznych", komentuje Marcel Frings, Chief Representative firmy TimoCom, "ale to nie wszystko. Zakładamy, że również przedsiębiorcy z innych, pozalogistycznych branż będą używać naszej giełdy powierzchni magazynowych, aby wykorzystać ogromny, europejski zasięg TimoCom."

System jest prosty i efektywny
Giełda powierzchni magazynowych działa jak wirtualny rynek. Użytkownik podaje w wyszukiwarce swoje wymagania, jak na przykład rodzaj magazynu, wielkość czy położenie i otrzymuje zestawienie dostępnych powierzchni magazynowych i logistycznych odpowiadających wskazanym kryteriom wyszukiwania. W ten sposób klienci TimoCom mogą wyjątkowo szybko i elastycznie reagować na możliwe sytuacje podbramkowe.
Całość działa oczywiście również w drugą stronę. Firmy dysponujące powierzchnią magazynową oferują je na giełdzie podając wszystkie istotne informacje, dzięki czemu mogą zostać bardzo łatwo znalezieni. W ten sposób można uniknąć pustych powierzchni oraz lepiej wykorzystać możliwości magazynowe.
„Dla klientów z branży transportowej i logistycznej giełda powierzchni magazynowych razem z TC Truck&Cargo®, liderem wśród giełd transportowych w Europie, jak również TC eBid®, platformą do europejskich przetargów na transport, tworzy idealny pakiet prowadzący do osiągnięcia jeszcze większej efektywności w branży transportowej i logistycznej“, przekonuje Frings.
Jest to zrozumiałe, gdyż szanse znalezienia na giełdzie powierzchni magazynowych odpowiedniego rozwiązania są całkiem spore. TimoCom rozpoczyna bowiem tę giełdę z około 30.000 ofert magazynowych w 40 krajach w Europie! Dodatkowo, wszystko to jest oczywiście powiązane z szeroką gamą usług serwisowych TimoCom.

Najważniejsze informacje

- Do 30.000 powierzchni magazynowych i logistycznych w 40 krajach europejskich
- Największa liczba ofert o zasięgu europejskim
- Dostępna w 24 językach
- Dla Klientów TimoCom bezpłatnie do 31.03.2013

Korzyści dla klientów

- Wyszukiwanie i oferowanie odpowiednich powierzchni magazynowych i logistycznych w całej Europie
- Redukcja pustych powierzchni magazynowych
- Lepsze wykorzystanie możliwości magazynowych
- Elastyczne reagowanie na sytuacje podbramkowe

Więcej informacji na temat giełdy powierzchni magazynowych oraz innych produktów TimoCom znajdziecie Państwo na stronie www.timocom.pl!
    

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.