TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom na medal

Wyróżnienie dla TimoCom "Za zasługi dla rozwoju WSL"

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

Medal „Za zasługi dla rozwoju WSL” dla TimoCom Soft – und Hardware GmbH

TimoCom jako dostawca oprogramowania dla sektora TSL od wielu już lat wspiera jako partner edukacyjny szkoły i uczelnie w całej Polsce. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników jest ogromne, a branża wymagająca. Możliwość zaznajomienia się z narzędziami późniejszej pracy jeszcze w trakcie procesu kształcenia jest niezwykle cenna. Dlatego TimoCom stworzył do dyspozycji uczniów i studentów edukacyjną wersję oprogramowania, ponadto prowadzi szkolenia i warsztaty, udostępnia drukowane materiały dotyczące platformy transportowej, często jest także partnerem w różnego typu inicjatywach edukacyjnych.

1 października 2016 r. rozpoczął się nowy rok akademicki. Zgodnie z tradycją również Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, będąca pierwszą uczelnią logistyczną w Polsce, uroczyście obchodziła to wydarzenie. Podczas inauguracji uhonorowano osoby i przedsiębiorstwa, które swoim zaangażowaniem w działalność uczelni przyczyniły się do jej rozwoju. W tym zaszczytnym gronie znalazł się także TimoCom. Medal „Za zasługi dla rozwoju WSL” dla TimoCom Soft – und Hardware GmbH z rąk Przewodniczącego Kapituły Medalu, Rektora WSL prof. zw. dr hab. Andrzeja Korzeniowskiego dr h.c. odebrał Dariusz Korbut, Director Representative Office Poland.

TimoCom mając świadomość, że przyszłość leży w rękach tych, którzy właśnie wchodzą w szacowne mury Alma Mater nie zamierza po takim wyróżnieniu spocząć na laurach. Nadal będzie wspierać WSL, a także inne uczelnie i szkoły w ich misji kształcenia wysoko wykwalifikowanej kadry dla sektora transportu i logistyki. TimoCom bowiem to nie tylko największa platforma transportowa w Europie, ale także wielopoziomowe zaangażowanie w działania na rzecz branży TSL.

Więcej informacji na temat inicjatyw społecznych TimoCom znajdziesz tutaj.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.