TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom na TransPoland 2016

Złoty TimoCom

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom na Trans Poland 2016

8-10 listopada 2016 roku w Warszawie, na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI odbyły się jedne z większych w Polsce tarów branży TSL – IV Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland 2016. Kolejny raz pojawił się na nich w roli wystawcy TimoCom - dostawca największej w Europie, międzynarodowej platformy transportowej.

Nowości na platformie
Upływający 2016 rok obfitował w nowe rozwiązania na platformie transportowej TimoCom. TransPoland był znakomitą okazją do ich prezentacji. Odwiedzający mogli zatem zaczerpnąć informacji na temat nowej, zintegrowanej z TC Profile® funkcji pobierania i udostępniania dokumentów w cyfrowej formie. Funkcja ta pozwala użytkownikom platformy TimoCom na pobieranie do profilu firmy najważniejszych dokumentów, m.in.: licencji EU, ubezpieczenia przewoźnika oraz ich udostępnianie do wglądu lub wydruku innym korzystającym z platformy. Jest to duże udogodnienie dla użytkowników, którzy dzięki nowej opcji zyskują możliwość kreowania transparentnego i profesjonalnego wizerunku własnej firmy. Rezultatem jest zwiększenie możliwości zawarcia transakcji, ponieważ transparentność to wzrost zaufania partnera. Jest to szczególnie ważne, gdy potencjalni partnerzy nie nawiązywali wcześniej żadnych relacji biznesowych.

Kolejną nowością jest funkcja „Drag&Drop” dostępna w ramach TC eMap®. Jest to narzędzie umożliwiające zautomatyzowanie i uproszczenie procesu planowania lub zmiany trasy, przez co znacząco oszczędzamy na czasie. Automatyczna modyfikacja odbywa się poprzez uchwycenie punktu pośredniego na drodze, przemieszczenie go i upuszczenie w wybranym miejscu. System, w trakcie przeprowadzania zmian, optymalizuje i wizualizuje nową trasę, a także na nowo ją przelicza dostarczając przy tym niezbędnych informacji.

Interesującym zagadnieniem integracji w myśl haseł Przemysłu 4.0 jest także telematyka. Platforma TimoCom integruje obecnie już 207 systemów telematycznych z całej Europy, w tym 67 z Polski. Pozwala to użytkownikom monitorować wiele pojazdów wyposażonych w różne nadajniki GPS na jednej mapie oraz udostępniać aktualne pozycje pojazdów partnerom.

Kolejnym punktem możliwych integracji jest współpraca z 19 systemami TMS. Korzyścią dla klienta jest brak konieczności podwójnego wprowadzania ofert, do TMS i platformy transportowej, co oszczędza czas i umożliwia eliminację błędów.

TimoCom mógł zaprezentować najnowsze rozwiązania i wymienić opinie na ich temat nie tylko na swoim stoisku, ale także w trakcie „Spotkań transportowych” oraz Forum: “IT & Telematyka w branży TSL: Innowacyjne formy zarządzania biznesem”, jakie miały miejsce na Targach.

Medal dla TimoCom
W tym roku TimoCom postawił na niekonwencjonalny projekt stoiska. Charakterystyczna droga, otwarta przestrzeń, błękit „Timodasów” oraz profesjonalna obsługa zespołu TimoCom spodobały się odwiedzającym TransPoland. Efektem czego jest złoty medal dla wystawcy roku TransPoland 2016.

Europejski zasięg platformy, bogata i kompleksowa oferta to wartości istotne zarówno dla przewoźników jak i spedytorów oraz przedsiębiorstw sektora handlu i produkcji. Z tych i wielu innych powodów TimoCom cieszył się ogromnym zainteresowaniem na TransPoland 2016. Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko - dziękujemy!

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.