TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

TimoCom TRUCK & CARGO® online – teraz jeszcze więcej funkcji!

Düsseldorf, 15. marca 2007 – Szybciej i efektywniej, tak wygląda przyszłość dyspozycji z TimoCom TRUCK & CARGO®  online. Lider rynku giełd ładunków oraz wolnych pojazdów oferuje swoim klientom dostosowane do ich potrzeb rozwiązanie umożliwiające optymalne wykorzystanie wolnych mocy przerobowych. Jest już dostępna aktualna wersja giełdy transportowej oferująca jeszcze więcej funkcji!

TimoCom Soft- und Hardware GmbH oferuje od 10 lat, borykającej się z dużym współzawodnictwem branży transportowej, możliwość optymalnego wykorzystywania zdolności ładunkowych i jednocześnie uniknięcia zbędnych pustych przebiegów! Ta innowacyjna i inteligentna organizacja transportu nosi nazwę TimoCom TRUCK & CARGO® - lider rynku giełd ładunków i wolnych pojazdów w Europie! Źródła szybkiego sukcesu TimoCom należy upatrywać przede wszystkim w trafnej strategii przedsiębiorstwa, polegającej na skupieniu się na dysponentach i ich potrzebach. Również podczas projektowania najnowszego oprogramowania firma TimoCom kierowała się potrzebami klientów. Efektem jest najbardziej aktualna ze wszystkich generacji giełd transportowych o najwyższej dynamice dyspozycji: wersja online TimoCom TRUCK & CARGO®! Automatyczna aktualizacja, duża ilość nowych szczegółów technicznych czy ulepszona wydajność wabią europejskich spedytorów i przewoźników do skorzystania z tego nowego oprogramowania, a to jeszcze nie koniec możliwości.

Ponieważ firma TimoCom rozwija się ciągle, również teraz nie spoczęła na laurach! Nie na darmo mottem przedsiębiorstwa jest innowacja i jakość. Dlatego wszyscy zainteresowani maksymalnym wykorzystaniem możliwości systemu TimoCom TRUCK & CARGO® online powinni zacząć już dzisiaj! Jest już dostępna wersja programu z września 2006 oferująca jeszcze więcej funkcji! Nowe, ulepszone kryteria wyboru obejmują np.:

  • zoptymalizowane zarządzanie szablonami (teraz również wyświetlanie tylko nowych ofert) 
  • wyświetlanie wszystkich ofert danego użytkownika
  • wyszukiwanie do 4 rodzajów typów nadwozia (plandeka, furgon, jumbo itd.) 
  • bezpośrednie poszukiwania
  • wyszukiwanie do 5 relacji jednocześnie 

Przy ciągle rosnącej puli ofert TimoCom, obejmującej obecnie do 172 000 aktualnych ofert ładunków i wolnych pojazdów dziennie, te dodatkowe opcje umożliwiają klientom jeszcze bardziej efektywne planowanie.
Dzięki temu programowi firma TimoCom może obserwować szybki rozwój rynku transportowego. Firma spogląda w przyszłość ze stosowną pewnością siebie i optymizmem. Innowacyjne giełdy ładunków i wolnych pojazdów typu TimoCom TRUCK & CARGO® przyczyniają się już dzisiaj w znacznej mierze do szybkiej, łatwej, i w konsekwencji decydującej o wszystkim ekonomicznej realizacji transportu w przyszłości!

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.