TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Teraz możliwość korzystania z giełdy ofert transportowych również w trasie za pomocą telefonu komórkowego!

Nowość - TimoCom oferuje bezpłatny serwis „TimoCom to go“!

Od dnia 05-04-2011 TimoCom Soft- und Hardware GmbH oferuje swoim użytkownikom giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® nowy serwis „TimoCom to go“: dzięki niemu możecie Państwo podczas trasy za pomocą telefonu komórkowego zasięgnąć informacji o aktualnych ofertach frachtów i wolnych przestrzeni w ciężarówkach. Po tym, jak nasza specjalna infolinia została pozytywnie odebrana na czeskim rynku, będzie ona teraz dostępna w całej Europie.


Któż nie zna sytuacji, kiedy będąc w trasie trzeba nagle znaleźć odpowiedni ładunek powrotny? Ale jak okiem sięgnąć brak możliwości dostępu do TC Truck&Cargo® i tym samym żadnych widoków na skorzystanie z programu. Właśnie w takich przypadkach klienci TimoCom otrzymają od teraz, od grona ekspertów branżowych mówiących w ich ojczystych językach, informacje o aktualnych ofertach frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych.


Możliwość pewnego sprawdzenia użytkownika bez korzystania z komputera

Aby klienci TimoCom mogli właściwie korzystać z usług będąc w trasie, zachowując jednocześnie zasady surowej polityki bezpieczeństwa, należy przestrzegać tylko kilku reguł: Po pierwsze należy się posługiwać numerem ID w TimoCom oraz numerem ID użytkownika. Następnie zadzwonić pod numer +49 211 88 26 88 26 z numeru komórkowego podanego wcześniej w wizytówce firmy w indeksie firm transportowych TC Profile®. Równocześnie należy zwrócić uwagę, aby opcja identyfikacji numeru była aktywna. Po krótkim sprawdzeniu nasi eksperci są do dyspozycji dzwoniącego. Dyrektor Marketing Christof Thesinga następująco komentuje wprowadzone nowości: „Nieistotne w jakiej sytuacji znajduje się nasz klient - wspieramy go, gdyż serwis jest dla nas na pierwszym miejscu. Również przy nowych możliwościach jest dla nas istotne, aby szybko odpowiadać naszym klientom w ich ojczystym języku na zapytania odnośnie aktualnych ofert frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych. Jak zwykle, oferujemy naszym klientom tę usługę bezpłatnie, w 24 językach europejskich. Za pomocą TimoCom Assist, naszego serwisu Inkasso, a teraz również dzięki „TimoCom to go“ użytkownicy naszego programu otrzymują znaczące wartości dodane.“

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.