TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Specjalista rozwiązań logistycznych P&O Ferrymasters ufa europejskiemu liderowi TimoCom

Sprawdzono i przypieczętowano

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom - TC Truck&Cargo® Referencje: P&O Ferrymasters

Od ponad 5 lat europejski usługodawca logistyki P&O Ferrymasters z powodzeniem wykorzystuje internetową giełdę ofert transportowych
TC Truck&Cargo® firmy TimoCom. Firma ta publikuje na tej platformie jak dotąd ok. 80.000 ofert frachtów rocznie; a liczba ta wciąż rośnie.

P&O Ferrymasters należy – wg World Travel Awards 2010; do wiodących spółek P&O Ferries w Europie. W 27 strategicznych lokalizacjach w 13 krajach Europy przedsiębiorstwo to zatrudnia 600 pracowników. Do oferowanych przez tego eksperta rozwiązań skrojonych na miarę, należą między innymi tak zwane transporty intermodalne. Łączone są tutaj dwa środki lokomocji i pojazdy transportujące zamieniane są przykładowo z promów na samochody ciężarowe. W celu kompleksowego obsłużenia łańcuchów dostaw wielkich koncernów przemysłowych aktualnie ponad 130 użytkowników przedsiębiorstwa aktywnych jest na giełdzie transportowej firmy TimoCom.


Bezpieczeństwo, jakość i wiele dodatkowych usług

"Wykorzystywanie elektronicznej giełdy transportowej w dynamicznej codziennej dyspozycji nie tylko ułatwia pracę, ale także oszczędza koszty. Przy dużej skali trzeba nawet powiedzieć: jest nieodzowne. Czerpiemy korzyści z wielu sprawdzonych usługodawców międzynarodowych w TC Truck&Cargo® i w ten sposób możemy zapewniać płynne przejścia łańcucha dostaw z dróg morskich na lądowe", wyjaśnia Herman Braam, Director Freight Management Division
P&O Ferrymasters.


Kompletny artykuł znajdą Państwo tutaj:O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.