TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Przekroczyliśmy siedemdziesiątkę: TimoCom świętuje zintegrowanie wielu kolejnych partnerów telematycznych

TC eMap® największą platformą trackingową w Europie

Düsseldorf, 26.02.2014. TC eMap® firmy TimoCom stał się największą platformą trackingową zrzeszającą tak wielu, bo aż ponad 70-ciu, dostawców systemów GPS. Dzięki niej transakcje transportowe stały się bezpieczniejsze, wydajniejsze i łatwiejsze, z czego korzyści czerpią zarówno zleceniobiorcy, jak i zleceniodawcy.

Niewielki wysiłek, wielkie korzyści
Platformy zleceń TimoCom od dawna znane są w europejskim sektorze transportowym. Ich użytkownicy każdego dnia znajdują w nich frachty i wolne przestrzenie ładunkowe, a także powierzchnie magazynowe. Mogą też ogłaszać długoterminowe zlecenia transportowe. Od czerwca 2013 roku firma TimoCom oferuje również platformę, na której obecnie może być wyświetlanych jednocześnie aż 75 różnych systemów telematycznych. Ułatwia to codzienną pracę, a także wpływa na zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa przewozu. Dzięki TC eMap® dysponenci - po otrzymaniu udostępnienia - mogą lokalizować pozycje wielu pojazdów na jednej mapie. I tym samym nie muszą już tracić czasu na uciążliwe przełączanie się pomiędzy różnymi aplikacjami. Z kolei przewoźnicy, wprowadzając ofertę pojazdu do giełdy transportowej TC Truck&Cargo® i zaznaczając od razu, że będzie on dostępny do trackingu w TC eMap®, zyskują większe zaufanie kontrahentów.

 

"Liczba udostępnianych w ten sposób pojazdów dynamicznie rośnie", informuje Chief Representative firmy TimoCom Marcel Frings i dodaje: "Naturalnym jest, że każdy w branży transportowej chce zapewnić sobie dodatkowe korzyści. A wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by udostępnić swój pojazd do trackingu w TC eMap® ."

 

Jeśli okaże się, że system telematyczny klienta nie jest jeszcze zintegrowany z mapą, TimoCom nawiąże kontakt z jego dostawcą. "Już w ciągu pierwszych sześciu miesięcy pozyskaliśmy 75 partnerów telematycznych. Począwszy od rynkowych gigantów, aż po specjalistycznych dostawców GPS“, mówi Frings.

 

Lista zintegrowanych z TC eMap® dostawców telematycznych znajduje się tutaj: www.timocom.pl/Tracking/Partnerzy.

 

Aktualna lista dostawców telematycznych, których systemy udostępnione są do monitorowania pojazdów w TC eMap®:

ACRON; AGS; Arealcontrol ; ATROM; CMA MONITORING; Commander; Daimler; Fleetboard; Datcom Telematik; DeDeNet; Digitrack; DSLOCATE; Dreyer + Timm; easyTRACK; EuropeTracking; EVO-GPS; Fleettec; FMLC; Frame Logic; Frotcom; Geonavi; GesInFlot; Global Team; GPS Guardian; GPS Hertz Systems; GPS over IP; GPS-Dozor; GURTAM; GX Solutions; i-Fleet; INELO; I-Track; Infis; Intelliroute; Lemobi; LocalizareGRATIS; Locatel; LogisCarE; LOSTnFOUND; MAN TeleMatics; Masternaut; mobile Objects; Mobilisis; Movildata; Moviloc; Navifleet; Navkonzept; plusGPS; PolTrack Positrex; Routecontrol; Safefleet; satwork; Scania; sgps.eu; Sledenje; Smartivo; Spedion; SVG routecontrol; Sycada; Teksat; TomTom Business Solutions; Trackeasy; Trackpilot (PLT); Trakero; Transics (TX-Connect); TransMobil; Traveltainer; Trimble; Tronik; Tropiciel GPS; Truck24; ubinam; Viasat; Visirun; Volvo Dynafleet.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.