TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Pozytywny rozwój przedsiębiorstwa z roku 2007 jest kontynuowany.

Düsseldorf, 18.06.2008 – Stały rozwój firmy TimoCom Soft- und Hardware GmbH odbija się w świetnych wynikach. Zarówno w roku 2007, jak i w bieżącym roku we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwo osiągnęło wyraźny wzrost. Pozytywne wyniki jednoznacznie pokazują, że przedsiębiorstwo jest nadal na właściwej drodze. 

Zwiększone obroty, liczniejsze grono Klientów, większy zespół oraz znaczny wzrost liczby ofert na giełdzie - międzynarodowa giełda ofert transportowych TimoCom TRUCK & CARGO® może wykazać się wymiernymi wynikami. Już sam wzrost obrotów ubiegłego roku wywiera wrażenie. W roku 2007 zostały osiągnięte obroty w wysokości 30,9 mln euro, co odpowiada 33 procentowemu wzrostowi w stosunku do obrotów roku poprzedzającego. Również liczba Klientów znacznie wzrosła w roku 2007, co równolegle zwiększyło liczbę ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych.

Bieżący rok bilansowy pokazuje, iż również w roku 2008 lider rynku powieli zeszłoroczne sukcesy. W pierwszym kwartale tego roku liczba Klientów wzrosła o 4,4% w stosunku do już pozytywnego rozwoju w roku 2007. Także całkowita ilość ofert giełdy wzrosła w ciągu trzech pierwszych miesięcy o 14,2 % w stosunku do okresu roku poprzedniego. Cieszy nas również powiększenie grona pracowników. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 180 osób, a więc o 16,7 % pracowników więcej niż w poprzednim roku. To niezwykle pozytywna tendencja, która trwa nadal i potwierdza pozycję przedsiębiorstwa TimoCom na rynku pracy.

Źródłem sukcesów biznesowych są bardzo wysokie standardy jakościowe, różnorodność ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych, a także niezawodność giełdy. Klientów przekonuje ponadto przejrzysty model cenowy oraz systematyczne wprowadzanie innowacyjnych funkcji dodatkowych, jak na przykład indeks transportowy TC Profile®. „Przedsiębiorstwo TimoCom w dalszym ciągu będzie rozszerzało ofertę oraz rozwijało nowe produkty, aby dopasować się do potrzeb Klientów", mówi Business Unit Director Sales Andreas Möllenbeck patrząc optymistycznie na dalszy rozwój bieżącego roku.
To dobre perspektywy dla przedsiębiorstwa pragnącego rozwinąć oraz umocnić swój sukces. Krzywa wzrostu nadal pnie się stromo do góry. 
 
 

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44

Leksykon transportowy – Kompendium wiedzy o transporcie

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.