TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Nowość firmy TimoCom na targach „transport logistic 2017“

Nowa aplikacja na platformie transportowej

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

Połączenie z siecią, digitalizacja i optymalizacja procesów - to dla branży transportowej i logistycznej najważniejsze tematy.

Erkrath, 03.04.2017 – TimoCom, dostawca usług IT, pierwszy raz przedstawi swoją tegoroczną nowość na targach "transport logistic", które odbędą się w maju, w Monachium: nową aplikację wewnątrz największej platformy transportowej w Europie! Zdigitalizuje ona zlecenia transportowe i wesprze ponad 110.000 użytkowników w cyfrowym postępowaniu w codziennej pracy w logistyce.

Nowość TimoCom na żywo
W dniach od 9. do 12. maja 2017 roku „transport logistic“, ogólnoświatowe targi dla logistyki, szeroko pojętej mobilności, IT i zarządzania łańcuchem dostaw, ponownie otwierają swoje drzwi. Dla TimoCom, wiodącego dostawcy usług IT dla branży transportowej i logistycznej, jest to idealna okazja do zaprezentowania swojej digitalnej nowości. Na stoisku 317/418 w hali A5, odwiedzający będą mogli osobiście wypróbować nową aplikację - i przekonać się, że może ona znacząco zoptymalizować codzienne transakcje handlowe pomiędzy firmami załadowczymi, spedycjami i przewoźnikami. "Przykładamy dużą wagę do tego, by przybliżyć wszystkim osobom związanym z transportem ten digitalny projekt, by odkryli jego możliwości i wykorzystali w swoich procesach transakcyjnych", wyjaśnia Company Spokesman firmy TimoCom, Gunnar Gburek.


Digitalizacja nabiera rozpędu
Dopiero niedawno platforma TimoCom została rozszerzona o komunikator biznesowy (Messenger), narzędzie do cyfrowej komunikacji oraz o funkcję pobierania i udostępniania dokumentów w profilu firmy. "W tym roku powstała nowa aplikacja, która szczególnie w dobie nasilającej się cyfryzacji będzie zasadniczo ułatwiać pracę użytkownikom TimoCom", zdradza Gburek.


Wizyta na stoisku TimoCom to absolutna konieczność nie tylko dla użytkowników platformy. Czego dokładnie można się spodziewać, pozostanie jednak aż do otwarcia targów tajemnicą.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.