TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Na targach IAA Nutzfahrzeuge TimoCom zaprezentuje swoją największą tegoroczną nowość

Nowa funkcja na platformie transportowej

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

Nowość TimoCom na targach IAA Nutzfahrzeuge

Erkrath, 12.09.2016 – Ciągła optymalizacja platformy transportowej to dla firmy TimoCom - dostawcy usług IT, najwyższy priorytet. W czasach gdy koncepcja Logistyki 4.0 jest coraz bardziej powszechna, tematy takie jak automatyzacja, wzajemna wymiana danych i digitalizacja, nabierają dla branży TSL niespotykanego do tej pory znaczenia. By sprostać wymaganiom jakie stawia przyszłość, zmiany w tych obszarach wymagają od platformy transportowej TimoCom równie innowacyjnych rozwiązań. Rezultatem tych działań będzie prezentacja na targach IAA Nutzfahrzeuge 2016 najnowszej funkcji TimoCom.

Od 22 do 29 września organizatorzy IAA Nutzfahrzeuge (Miedzynarodowych Targów Pojazdów Użytkowych) zapraszają entuzjastów transportu i logistyki do Hanoweru. TimoCom zainspirował się tegorocznym mottem targów IAA "Pomysły są naszą siłą napędową". Naszą nowością chcemy przyspieszyć cyfrową transformację naszej platformy i przygotować naszych klientów do wejścia w erę Logistyki 4.0, zapowiada Marcel Frings, rzecznik prasowy firmy TimoCom.

Odwiedź nasze stoisko

Zespół TimoCom zaprezentuje na stoisku C32 w hali 3 najnowszą funkcję w obrębie największej w Europie platformy transportowej, która znacząco ułatwi codzienną pracę ponad 110.000 użytkowników. Przedstawiciele TimoCom będą do dyspozycji i z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, a także dołożą wszelkich starań, aby wszyscy odwiedzający i zainteresowani mogli bezpośrednio wypróbować platformę wraz z jej aplikacjami, a zwłaszcza jej najnowszą funkcję.
Wizyta na stoisku TimoCom to absolutna konieczność zarówno dla spedytorów, przewoźników jak i załadowców oraz usługodawców transportowych i logistycznych! Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane transportem osoby do indywidualnych rozmów i konsultacji, na temat wykorzystania możliwości platformy TimoCom do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

W tym roku po raz pierwszy w ramach IAA Nutzfahrzeuge zaprezentowana będzie nowa platforma networkingowa Match & Meet. Dzięki niemu wystawcy i zwiedzający będą mogli wzajemnie nawiązać kontakty biznesowe lub ustalić terminy spotkań przy stoiskach. TimoCom również zarejestrował się na tym portalu jako wystawca. Jest to znakomita okazja, by nawiązać kontakty z usługodawcami IT jeszcze przed targami.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.