TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Kooperacja zapewnia wyjątkowe korzyści

Düsseldorf, 2010-09-10 -Od początku tego roku Związek Towarowego Transportu Drogowego, Logistyki i Utylizacji (Güterkraftverkehr Logistik und Entsorgung) Schleswig-Holstein e.V. (VGL) należy do Zamkniętej Giełdy Transportowej dla firm transportujących stal, jednej z giełd w obrębie giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo®. Dzięki partnerstwu z TimoCom zawartemu dnia 19-08-2010 członkowie VGL mają teraz zdecydowaną przewagę w konkurencyjności: mają oni możliwość na specjalnych warunkach zostać klientem lidera wśród giełd ofert transportowych. Z zalet tych korzysta również od niedawna współpracujące z TimoCom Zrzeszenie Spedycji i Logistyki Schleswig-Holstein e.V. (FSL Fachvereinigung Spedition und Logistik).


„Ręka rękę myje. I jedna drugą wspiera“ tę prawdę znał już rzymski senator Titus Petronius Arbiter. Zgodnie z tą zasadą powstała też kooperacja pomiędzy TimoCom Soft- und Hardware GmbH z jednej strony oraz VGL i FSL z drugiej. Wyjątkowy przywilej z tej współpracy: Członkowie tych zrzeszeń nie płacą opłaty aktywacyjnej za dostęp do giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® oraz europejskiej platformy do przetargów transportowych TC eBid®. Celem jest zapewnienie członkom VGL lub też FSL oszczędności kosztów w trudnych codziennych dyspozycjach oraz zaoferowanie im produktu o najwyższej jakości. Organizacje VGL i FSL wspierają swoich członków poprzez skupianie i przekazywanie wszelkiego rodzaju informacji z zakresu branży transportowej i logistycznej.

Członkowie korzystają z bezpieczeństwa, jakości i wielu usług dodatkowych
Członkowie zrzeszeń korzystając z usług TimoCom są w dobrych rękach. Ponieważ zarówno w przypadku wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® jak i Europejskiej Platformy Przetargowej TC eBid® o niezawodość i przejrzystość transakcji troszczy się przemyślany system bezpieczeństwa TC Secure. Przykładowo każdy nowy użytkownik przed podłączeniem do systemu jest sprawdzany. Ponadto do korzystania z programu dopuszczane są tylko takie firmy, które istnieją na rynku przynajmniej od sześciu miesięcy. Właściwe zlecenie transportowe zawierają między sobą bezpośrednio ci sprawdzeni partnerzy, ponieważ obaj mają za cel optymalne wykorzystanie możliwości transportowych. Do ich dyspozycji jest łącznie nawet 230.000 codziennie aktualnych ofert transportowych zgłaszanych przez 75.000 użytkowników z całej Europy. Ponadto europejska platforma przetargów transportowych TC eBid® zapewnia większe bezpieczeństwo planowania: przetargi na długoterminowe zlecenia transportowe są tutaj ogłaszane zarówno przez załadowców z branży przemysłowej i handlowej jak i przez spedytorów. Członkowie zrzeszeń są więc w stanie efektywniej planować swoje transakcje i tym samym o krok wyprzedzają konkurencję.

Motywacja obu partnerów
Ilość i różnorodność ofert transportowych dostępnych w platformach zleceń, a także obszerny serwis TimoCom docenił także Pan Dr. Thomas Rackow, który jest dyrektorem zarówno FSL jak i VSL: „Poprzez giełdę ofert transportowych TC Truck&Cargo® nasi członkowie mają dostęp do olbrzymiej puli ofert. W zgiełku codziennego planowania korzystanie z tej giełdy nie tylko ułatwia pracę, ale również pozwala oszczędzać koszty. Użytkownicy mogą tutaj wykorzystać swoje możliwości szybko i efektywnie. Szczególnie spodobała mi się oprócz bogatego serwisu jak na przykład pakiet bezpieczeństwa TC Secure nowa specjalistyczna infolinia TC Assist. Nasi członkowie otrzymują tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące oferowanych produktów i biznesu transportowego, jak np. wskazówki odnośnie bezpieczeństwa lub też najnowsze trendy branżowe. Również wielojęzyczność TimoCom jest dla naszych użytkowników znaczącą wartością dodaną, szczególnie teraz, w czasach wzrostu zainteresowania transportem międzynarodowym." Marcel Frings Chief Representative TimoCom również cieszy się z tej współpracy: „Chętnie współpracujemy z tak prężnymi zrzeszeniami jak VGL i FSL. Jestem przekonany, że uzyskamy tu sytuację korzyści trójstronnej: Każdy pojedynczy członek VGL i FSL, a także TimoCom, będą korzystać z siebie nawzajem."

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.