TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

H.Essers dalej rozbudowuje partnerstwo z TimoCom

„Teraz możemy prawie całkowicie wyeliminować kosztowne puste przebiegi“

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

„Teraz możemy prawie całkowicie wyeliminować kosztowne puste przebiegi“

Dusseldorf, 17.09.12. belgijski usługodawca logistyczny H.Essers oraz TimoCom Soft- und Hardware GmbH, oferent wiodącej na europejskim rynku giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo®, od 1. sierpnia 2012 roku zdecydowali się na pogłębienie swojej współpracy. Celem jest, aby umożliwić dysponentom z H.Essers, ale także użytkownikom TimoCom, dostęp do jeszcze większego grona usługodawców transportowych. Dodatkowo uzgodniono wykorzystanie europejskiej platformy przetargowej TC eBid® .


Powstały w 1928 roku usługodawca logistyczny H. Essers z siedzibą w belgijskim Genk oferuje zindywidualizowane i zintegrowane rozwiązania transportowe oraz logistyczne i zalicza się do "rekinów" branży. Przedsiębiorstwo dysponuje obecnie powierzchnią magazynową o wielkości ponad 850.000 m², a także parkiem samochodowym liczącym 1.150 ciągników siodłowych i 2.200 przyczep. Od stycznia 2011 roku do Grupy H. Essers dołączył także pierwszy holenderski klient TimoCom, firma Van der Wal. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować biznes transportowy, TC Truck&Cargo® zostanie od zaraz wprowadzony we wszystkich holenderskich oddziałach H.Essers.

Wydajniejsza praca z platformami zleceń
Z jednej strony firmy zaangażowane w transport mogą mieć, dzięki wirtualnej giełdzie ofert transportowych TC Truck&Cargo®, dostęp codziennie do 300.000 ofert frachtów i wolnych pojazdów, z drugiej, ogłaszając przetarg w TC eBid®, docierają potencjalnie do 30.000 sprawdzonych usługodawców transportowych z całej Europy. Prezydent Noël Essers wymienia korzyści z tej współpracy: „Wśród dużej ilości ofert transportowych łatwo jest znaleźć odpowiedniego usługodawcę, szczególnie jeśli przebywa się tak dużo w trasie zagranicą jak my. Teraz kosztowne puste przebiegi możemy prawie całkowicie wyeliminować. Bardzo przychylnie przyjmujemy także do wiadomości, że TimoCom jest silnie nastawiony na bezpieczeństwo, na bezpieczny dostęp do oprogramowania, jak również weryfikację usługodawców“.

Chief Representative firmy TimoCom Marcel Frings cieszy się, że H.Essers jest pod wrażeniem produktów i usług: „Chcielibyśmy stale rozwijać tą współpracę. Następnym krokiem jest połączenie systemu zarządzania transportem poprzez TC Connect z TC Truck&Cargo®, aby dysponentom zorganizować bardziej efektywne i szybsze wprowadzanie danych. Kooperacja z H.Essers jest taka, jak być powinna, oparta na strategii WIn-WIn z perspektywami na przyszłość.“

Więcej informacji dotyczących TimoCom i H.Essers znajduje się także na stronie www.timocom.pl lub www.essers.com.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.