TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Eksperci dla Ciebie na żywo prosto z TransPoland Translogistica 2017

TimoCom zaprasza do oglądania wywiadów na żywo na swoim Fanpage z ekspertami branży transportowej.

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

TimoCom - Eksperckie porady na żywo

Gdy prowadzisz firmę transportową doskonale wiesz ile spraw trzeba dopilnować, jak niejasne są czasem przepisy i jak niespodziewane rzeczy mogą się przytrafić. Bo wszystko jest dobrze…, gdy wszystko jest dobrze, ale gdy coś pójdzie nie tak to dopiero jest problem. Dlatego specjalnie dla Ciebie w dniach 9-10 listopada zaprosiliśmy do naszego „studia” na TransPoland Translogistica 2017 w Warszawie specjalistów: pana Łukasza Chwalczuka, prawnika i partnera w Kancelarii prawnej Iuridica, pana Mirosława Siecha dyrektora Lutz Assekuranz Polska oraz pana Huberta Szawaryńskiego prezesa zarządu Hit Transport Spedycja Logistyka aby na żywo poruszyć kwestie nurtujące branżę transportową. 

Tematy spotkań:

Z panem Łukaszem Chwalczukiem porozmawiamy o tym, jak daleko sięga odpowiedzialność przewoźnika za towar, na co zwracać uwagę w kontaktach z nadawcą i odbiorcą oraz jak radzić sobie, gdy dojdzie do uszkodzenia lub utraty towaru.

Z panem Mirosławem Siechem, specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń porozmawiamy o dobrej polisie OCP, na czym nie warto oszczędzać i na co zwrócić uwagę, żeby polisa nie była tylko świstkiem papieru.

Braki kadrowe wśród kierowców to bardzo gorący temat w transporcie, dlatego zapytamy pana Huberta Szawaryńskiego, współwłaściciela i prezesa zarządu firmy Hit Transport, jak radzi sobie z tym problemem.

Jeśli nurtuje Cię jakaś kwestia napisz do nas w trakcie transmisji lub już teraz prześlij pytanie pod adres marketing.pl@timocom.com - postaramy się zadać Twoje pytanie ekspertowi.

Nasze rozmowy na żywo będzie można oglądać na naszym facebookowym Fanpage, tam też znajdziesz więcej informacji o transmisjach i materiałach, które udostępnimy po nagraniu.

Terminarz:

9.11 (czwartek)

10:00-10:30 – rozmowa z panem Łukaszem Chwalczukiem

11:30-12:00 – rozmowa z panem Hubertem Szawaryńskim

10.11 (piątek)

11:00-11:30 – rozmowa z panem Mirosławem Siechem

 

Do zobaczenia!

TimoCom Team.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.