TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Członkowie zrzeszenia VSH korzystają na pogłębieniu współpracy

Düsseldorf, 2010-11-05 - Już od lutego 2009 roku Zrzeszenie Transportu Drogowego i Logistyki (Verband Straßengüterverkehr und Logistik) Hamburg e.V. korzysta z Zamkniętej Giełdy Transportowej dla firm przewożących stal, giełdy wewnątrz Giełdy Ofert Transportowych TC Truck&Cargo®. Dzięki partnerstwu z TimoCom zawartemu 26-08-2010 członkowie zrzeszenia VSH o krok wyprzedzają konkurencję: mogą oni od teraz zostać klientem lidera wśród giełd ofert transportowych na specjalnych warunkach.


Zgodnie z powiedzeniem "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" powstała także współpraca między VSH, a TimoCom Soft- und Hardware GmbH. Zrzeszenie VSH reprezentuje interesy przedsiębiorstw transportowych i logistycznych mających siedzibę w Hamburgu we wszelkich kwestiach dotyczących polityki transportowej oraz działalności gospodarczej. Aktywując dostęp do Giełdy Ofert Transportowych TC Truck&Cargo® oraz platformy online do europejskich przetargów transportowych TC eBid® nie płacą oni opłaty aktywacyjnej. W trudnej codziennej dyspozycji korzystna cena zapewniana przez TimoCom dla członków tego zrzeszenia jest bardzo atrakcyjna. Ta firma z Düsseldorfu oferuje im ponadto produkt o najwyższej jakości.

Z TimoCom członkowie zrzeszenia są w pewnych rękach
Członkowie zrzeszenia współpracując z TimoCom mogą czuć się bezpiecznie. Przemyślany system bezpieczeństwa TC Secure dba o niezawodność i przejrzystość transakcji zawieranych poprzez wiodącą na rynku europejskim Giełdę Ofert Transportowych TC Truck&Cargo®, a także za pomocą Europejskiej Platformy Przetargowej TC eBid®. Do ich dyspozycji jest łącznie do 230.000 codziennie aktualnych ofert transportowych zgłaszanych przez 75.000 użytkowników z całej Europy. Pracownicy TimoCom przed podłączeniem sprawdzają każdego nowego członka. Ponadto do korzystania z programu dopuszczane są tylko takie firmy, które istnieją na rynku przynajmniej od sześciu miesięcy. Właściwe zlecenie transportowe zawierają między sobą bezpośrednio sprawdzeni partnerzy, ponieważ obaj mają za cel optymalne wykorzystanie możliwości transportowych. W przeciwieństwie do rynku transakcji doraźnych, dla których przeznaczony jest TC Truck&Cargo® , dzięki europejskiej platformie przetargów transportowych TC eBid®, członkowie zrzeszenia mają trwałe bezpieczeństwo planowania: Przetargi na długoterminowe kontrakty transportowe są tutaj ogłaszane zarówno przez załadowców z branży przemysłowej i handlowej jak i przez spedytorów.

Efekty synergii obu partnerów
Zarówno TimoCom jak i VSH są mocno zmotywowani do współpracy, ponieważ wspólnie łatwiej można osiągnąć efekty synergii. W taki sposób Frank Wylezol, dyplomowany specjalista ekonomii społecznej z VSH, zachwala ilość i różnorodność ofert transportowych w platformach zleceń oraz bogaty serwis oferowany przez TimoCom: „Nasi członkowie dzięki Giełdzie Ofert Transportowych TC Truck&Cargo® mają dostęp do ogromnej puli ofert. Giełda ta ułatwia im codzienną pracę i jednocześnie umożliwia obniżenie kosztów. Użytkownicy mogą tutaj szybko i efektywnie wykorzystać swoje możliwości. Wiele usług dodatkowych czyni TimoCom atrakcyjnym partnerem. Zalicza się tutaj na przykład pakiet bezpieczeństwa TC Secure." Chief Representative Marcel Frings również dostrzega w tej współpracy duże szanse: „Zrzeszenie VSH jest dla nas mocnym i niezawodnym partnerem, z którym chętnie współpracujemy. Ostatecznie jego członkowie skorzystają na naszej współpracy, ponieważ skupiamy dla nich nasze usługi serwisowe i możemy dostarczać im jeszcze więcej ofert."

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.