TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

BMEnet przedłuża znak jakości "Zakup ładunków" dla TC eBid®

Ponowne odznaczenie dla TimoCom

TIMOCOM Informacje prasowe – Aktualności

BMEnet przedłuża znak jakości "Zakup ładunków" dla TC eBid®</

Düsseldorf, 2012-03-21. Już po raz drugi platforma przetargowa TC eBid® firmy TimoCom Soft- und Hardware GmbH została odznaczona znakiem jakości „Zakup ładunków”. Ten oparty na internetowych rozwiązaniach program, od samego początku, czyli od końca 2009, do dnia dzisiejszego utrzymuje pozytywną ocenę doświadczonego jury spółki BMEnet GmbH, będącej spółką córką BME (Bundesverband Materialwirtschaft, Einkauf und Logistyk e.V, Federalne Zrzeszenie Gospodarki Materiałowej, Zakupów i Logistyki e.V.).


W ciągu 58 lat swojego istnienia BME ugruntowała swoją pozycję jako związek specjalistów ds. zakupów i logistyki w Niemczech. Ważnym celem projektantów sieci jest wspomaganie wymiany doświadczeń pomiędzy przedsiębiorstwami, a sferą naukową, zarówno z punktu widzenia strony kupującej, jak i oferentów. Ponadto, w celu podniesienia wydajności swoich członków, związek angażuje się w ich dalsze doskonalenie. BMEnet GmbH przyznaje w związku z tym znak jakości dla oprogramowań w zakresie elektronicznych zakupów - od zarządzania katalogami produktów do elektronicznego dysponowania zleceń. Z takiego znaku jakości TimoCom mógł się cieszyć już pod koniec roku 2009 podczas wprowadzania na rynek TC eBid®. Teraz, kolejny raz platforma zdała egzamin BME.


Prosta użyteczność, duża przejrzystość na rynku


"To, co nam się podoba, to użyteczność platformy przetargowej TimoCom. Poprzez wysoką standaryzację i łatwą obsługę oszczędza się na kosztach całego procesu. Rozległa ilość usługodawców transportowych zwiększa przy tym przejrzystość rynkową", wyjaśnia Andreas Richter, pełnomocnik ds. certyfikacji spółki BMEnet GmbH. W tym czasie ponad 2000 firm, od „dużych graczy” aż po małych przedsiębiorców, z sukcesem korzysta z platformy. W ten sposób za pośrednictwem TC eBid® zostało zrealizowanych ponad 10.000 przetargów transportowych. Znak jakości „Zakup ładunków“ stanowi dla TimoCom dużą korzyść, gdyż klienci preferują produkty posiadające certyfikaty. Ponadto przedsiębiorstwo wyróżnione takim odznaczeniem może udowodnić jakość swojego oprogramowania. Marcel Frings, Chief Representative firmy TimoCom komentuje: „Niezmiernie cieszymy się, że, swoją europejską platformą, ponownie przekonaliśmy BME, a naszym klientom mogliśmy udowodnić „sprawdzoną jakość.”

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.