TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Agencja Żeglugi Transcamion rozpoczyna współpracę z TimoCom

Düsseldorf, 2010-08-12. Transcamion, jeden z największych pośredników promowych dla ciężarówek w Europie oraz TimoCom Soft- und Hardware GmbH, oferent wiodącej na rynku europejskim giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo®, jak również Europejskiej Platformy Przetargowej TC eBid®, zamierzają w niedługiej przyszłości ściśle ze sobą współpracować.

Obydwaj usługodawcy dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego zawiązały współpracę, na której skorzystają przede wszystkim klienci. Współpraca ta ma być systematycznie rozbudowywana, tak by oferowane możliwości mogły być optymalnie wykorzystywane.

Cel: dodatkowy serwis dla klienta
W 1977 powstała Agencja Żeglugi Transcamion będąca specjalistą w rezerwacji promów w transporcie. Z liczbą około 150.000 przejazdów promowych dla ciężarówek rocznie, Agencja Żeglugi Transcamion GmbH jest jednym z największych oferentów przepraw promowych w Europie. Poprzez bezpośrednią współpracę z 150 armatorami, Transcamion zapewnia ponad 800 połączeń promowych dla ciężarówek w rejonie Skandynawii, krajów Bałtyckich oraz w północno-zachodniej Europie, a także na całym Morzu Śródziemnym i Morzu Czarnym.
Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH została założona w 1997 i jest dostawcą oprogramowania dla wszystkich przedsiębiorstw zaangażowanych w transport. W przeciągu kliku lat od startu TimoCom rozwinął się w średniej wielkości przedsiębiorstwo. Razem z dużą grupą międzynarodowych pracowników TimoCom oferuje dwie europejskie platformy: wiodącą na rynku giełdę ofert transportowych TC Truck&Cargo®, jak również TC eBid® europejską platformę na przetargi transportowe.

Więcej informacji odnośnie TimoCom oraz Transcamion na stronach: www.timocom.com bzw. www.transcamion.de.

O autorze:

Dorota Syganiec-Marszewska - Communications Specialist

Absolwentka Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, zainteresowana mechanizmami komunikacji społecznej. W polskim oddziale TIMOCOM od kilku lat zajmuje się tworzeniem treści istotnych dla branży TSL wpisujących się w innowacyjny charakter firmy. Energiczna i kreatywna, w wolnych chwilach pisze opowiadania, maluje i śpiewa. Baterie ładuje na morzu, w górach lub podczas biegów długodystansowych.

TIMOCOM na:

Kontakt dla prasy

Radosław Groński
Marketing Manager

+48 67 352 59 44
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.