TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
Dla firm z sektora przemysłu i handlu – TC eMap®
Chcę wiedzieć, gdzie jest mój towar. Dlatego ufam TC eMap® i partnerom biznesowym, którzy udostępniają w nim swoje pojazdy do monitoringu.

Tracking – warto być na bieżąco!Wydajny program kalkulacyjno-trackingowy

Firma TimoCom oferuje Państwu rozwiązanie 3 w 1 - dla większej wydajności i pewności! Nasz moduł do monitorowania pojazdów (tracking), dostępny w TC eMap® pokazuje wszystkie powszechnie stosowane systemy telematyczne na jednej platformie. Za pomocą funkcji planowania tras mogą Państwo, bezpośrednio z giełdy ofert transportowych TC Truck&Cargo® ustalić drogę przejazdu dla danej relacji. Jednocześnie, w TC eMap® można obliczyć koszty transportu i związane z nimi koszty dodatkowe.

TC eMap® buduje zaufanie

Przedsiębiorstwa mogą już podczas wprowadzania pojazdów do giełdy zaznaczyć, że udostępniają je dla trackingu w TC eMap®, co daje im przewagę nad innymi firmami. Możliwość śledzenia ładunku jest bowiem dla kontrahenta silnym argumentem przy wyborze usługodawcy.

Zalety modułu trackingowego TimoCom:

  • różnorodne systemy telematyczne w jednym miejscu,
  • podwyższone bezpieczeństwo przy transportach,
  • brak instalacji, brak kosztów związanych z montażem: wystarczy po prostu wykorzystać dotychczasowe rozwiązanie do monitoringu pojazdów i znaną platformę TimoCom,
  • dostępność w 24 językach.
  • Twoje dane są "przechowywane w Niemczech"

TC eMap® sprawia, że biznes transportowy staje się bardziej przejrzysty i wydajny

Droga przekazywania informacji pomiędzy zleceniodawcą, a zleceniobiorcą znacznie się skraca i staje się bardziej efektywna, ponieważ wszystkie udostępnione pojazdy są widoczne dla partnerów biznesowych na platformie.
To z kolei pozwala na natychmiastowe wyeliminowanie ewentualnych nieporozumień.

Galeria zdjęć

Teraz można obejrzeć TC eMap® galerii zdjęć!

Samouczek-video

Dowiedz się!

Zaprezentowane tutaj filmy instruktażowe pomogą Ci jeszcze lepiej wykorzystać nasze produkty. Krok po kroku pokażemy wszystko co warto wiedzieć o wszechstronnej platformie TimoCom.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.