Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
Praca i kariera: Dołącz do zespołu TimoCom

Dołącz do zespołu TimoCom

Jeśli chcesz aktywnie przyczyniać się do sukcesu TimoCom, dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

 Twoje zadania:

  • pisanie artykułów branżowych,
  • tworzenie treści na strony internetowe,
  • redagowanie i korygowanie materiałów prasowych,
  • udział w budowaniu i realizowaniu kampanii marketingowych,
  • samodzielnie wyszukiwanie informacji branżowych w internecie i kreowanie własnych tekstów na podstawie pozyskanych źródeł.

W ramach współpracy otrzymasz:

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • jednozmianowy system pracy (pn-pt, 08:00-16:00, praca stacjonarna w biurze w Pile),
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wdrożenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • masz lekkie pióro i perfekcyjną znajomości języka polskiego,
  • posiadasz łatwość w redagowaniu tekstów (informacje prasowe, notki, reportaże, felietony, wywiady etc.),
  • jesteś kreatywny, zaangażowany i odpowiedzialny za wykonywane zadania,
  • masz wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (marketing, PR, filologia polska, dziennikarstwo lub inne pokrewne),
  • znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym,
  • jesteś komunikatywny, dokładny i spostrzegawczy,
  • cechuje Cię otwartość na nowe rozwiązania techniczne,
  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych w związku z realizowanymi kampaniami marketingowymi.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży TSL,
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem wideo.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko copywriter’a, prowadzonej przez firmę D.A. Korbut. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody (zaznaczyć odpowiedni wariant) na wykorzystanie mojego cv w przyszłych rekrutacjach w przeciągu najbliższych 6 miesięcy.

Tavo užduotys:

  •  aktyvus firmos TimoCom produktų pardavimas,
  •  naujų klientų paieška ir ilgalaikių santykių su jais kūrimas,
  •  klientų aptarnavimas ir jų problemų sprendimas,
  •  derybos su klientais,
  •  informacijos registravimas sistemose.

Mes Tau suteiksime:

  •  darbo sutartį,
  •  gyvybės draudimą,
  •  nuolatinį darbą (7:30- 15:30),
  •  patrauklų atlyginimą (bazinis + premija),
  •  stabilų ir įdomų darbą rinkoje įsitvirtinusioje įmonėje.

Kreipkis jei:

  •  kalbi, rašai lietuvių ir rusų kalbomis (būtina sąlyga),
  •  turi bent jau vidurinį išsilavinimą,
  •  mėgsti bendrauti, sugebi megzti ryšius ir juos puoselėti.

Papildomas privalumas būtų:

  •  Transporto ir logistikos srities išmanymas,
  •  pardavimų, telemarketingo arba klientų aptarnavimo  patitrtis.

Kontakt Human Resources

TimoCom - Human Resources: Emilia Bogdańska

Emilia Bogdańska
Human Resources
+48 67 352 59 08

Tu znajdziesz oferty pracy w naszej centrali w Erkrath (Niemcy)

Odpowiedzialność za pracowników

Przywiązujemy dużą uwagę do koleżeńskich relacji pomiędzy naszymi pracownikami, zapewniając im jednocześnie ciekawe warunki pracy:

  • uczciwe świadczenia socjalne
  • regularne "dni zdrowia"
  • warsztaty i szkolenia
  • pozazakładowe wydarzenia jak kursy np. językowe, a także imprezy firmowe

Pod koniec roku 2009 TimoCom został wyróżniony przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech "Certyfikatem za wspieranie młodych kadr".

Międzynarodowy zespół

TimoCom zatrudnia obecnie przeszło 440 pracowników z ponad 24 krajów. Każdy z nich wywodzi się z innej kultury, która kształtuje jego światopogląd. Ta różnorodność stanowi prawdziwe bogactwo naszej firmy. Doceniają ją także nasi klienci, gdyż wiedzą, że w TimoCom znajdą partnera do rozmów w swoim ojczystym języku, który zna ich kulturę i styl życia.