Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
Praca i kariera: Dołącz do zespołu TIMOCOM

Dołącz do zespołu TIMOCOM

Jeśli chcesz aktywnie przyczyniać się do sukcesu TIMOCOM, dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Tavo užduotys:

  •  aktyvus firmos TIMOCOM produktų pardavimas,
  •  naujų klientų paieška ir ilgalaikių santykių su jais kūrimas,
  •  klientų aptarnavimas ir jų problemų sprendimas,
  •  derybos su klientais,
  •  informacijos registravimas sistemose.

Mes Tau suteiksime:

  •  darbo sutartį,
  •  gyvybės draudimą,
  •  nuolatinį darbą (7:30- 15:30),
  •  patrauklų atlyginimą (bazinis + premija),
  •  stabilų ir įdomų darbą rinkoje įsitvirtinusioje įmonėje.

Kreipkis jei:

  •  kalbi, rašai lietuvių ir rusų kalbomis (būtina sąlyga),
  •  turi bent jau vidurinį išsilavinimą,
  •  mėgsti bendrauti, sugebi megzti ryšius ir juos puoselėti.

Papildomas privalumas būtų:

  •  Transporto ir logistikos srities išmanymas,
  •  pardavimų, telemarketingo arba klientų aptarnavimo  patitrtis.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • stałe godziny pracy (7:30-15:30)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie pracodawcy w nauce języków,
  • wdrożenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

 Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka rosyjskiego i komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • wykształcenia min. średniego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera i MS Office,
  • predyspozycji interpersonalnych oraz zaangażowania.

 Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży TSL,
  • doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu lub obsłudze klienta.

 Zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów TIMOCOM,
  • poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z nimi,
  • opieka nad klientami,
  • prowadzenie negocjacji z klientami,
  • rejestrowanie informacji w systemach.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży / obsługi klienta z językiem rosyjskim i angielskim, prowadzonej przez firmę D.A Korbut z siedzibą w Pile przy ul. Motylewskiej 24. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Tu znajdziesz oferty pracy w naszej centrali w Erkrath (Niemcy)

Odpowiedzialność za pracowników

Przywiązujemy dużą uwagę do koleżeńskich relacji pomiędzy naszymi pracownikami, zapewniając im jednocześnie ciekawe warunki pracy:

  • uczciwe świadczenia socjalne
  • regularne "dni zdrowia"
  • warsztaty i szkolenia
  • pozazakładowe wydarzenia jak kursy np. językowe, a także imprezy firmowe

Pod koniec roku 2009 TIMOCOM został wyróżniony przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech "Certyfikatem za wspieranie młodych kadr".

Międzynarodowy zespół

TIMOCOM zatrudnia obecnie przeszło 440 pracowników z ponad 24 krajów. Każdy z nich wywodzi się z innej kultury, która kształtuje jego światopogląd. Ta różnorodność stanowi prawdziwe bogactwo naszej firmy. Doceniają ją także nasi klienci, gdyż wiedzą, że w TIMOCOM znajdą partnera do rozmów w swoim ojczystym języku, który zna ich kulturę i styl życia.