TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.


Cyfrowe zapytania o transport

Zapytania o transport

Wygeneruj zapytania o transport do Twoich partnerów biznesowych bezpośrednio na platformie transportowej TIMOCOM i tam zarządzaj nimi centralnie.

Rozpocznij rejestrację

Aplikacja do cyfrowych zapytań o transport TC Transport Order® na platformie TIMOCOM

Chcesz skorzystać z zapytań o transport? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 67 352 59 40
+48 67 352 59 40

Cyfrowe rozwiązanie dla Twoich zapytań o transport!

Utwórz zapytanie o transport zawierające wszystkie informacje na temat Twojego ładunku i otrzymaj oferty cenowe aż od 50 wybranych przez Ciebie partnerów biznesowych.

Następnie porównaj oferty cenowe i wybierz odpowiedniego usługodawcę. Za pomocą jednego kliknięcia inni usługodawcy otrzymają odmowę a Twoje zapytanie o transport zmieni się automatycznie w zlecenie transportowe, zawierające wszystkie uprzednio wprowadzone w zapytaniu informacje. Następnie możesz przesłać je do usługodawców wewnątrz platformy transportowej TIMOCOM.

Jeśli usługodawca przyjmie zlecenie transportowe, powstanie prawnie wiążący dokument umowy. Następnie możesz zarządzać cyfrowo swoimi zleceniami transportowymi i w ten sposób zachować lepszą orientację.

Korzyści dla Ciebie:

Oszczędność czasu i kosztów w procesach dzięki cyfrowym zapytaniom o transport
Zawieranie umów bez konieczności korzystania z dodatkowych form komunikacji
Istotne informacje cenowe od partnerów dotyczące cen obowiązujących danego dnia w czasie rzeczywistym
Zapytania o transport w językach ojczystych
Tworzenie szablonów dla powtarzających się zapytań o transport do wykorzystania w każdej chwili
Otrzymywanie powiadomień o możliwościach biznesowych
Wykorzystanie statystyk przy podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych w przyszłości
Otrzymywanie powiadomień e-mailem o otrzymanych zapytaniach transportowych

Tak działają Twoje cyfrowe zapytania o transport:

Jak dokładnie działa cyfrowa realizacja zleceń wyjaśnimy na naszym serwisowym blogu TIMOCOM Update Pool. Zapraszamy do zajrzenia na blog zawsze wtedy, kiedy chcecie Państwo uzyskać informacje dotyczące funkcji platformy transportowej.

Zoptymalizuj swoje procesy biznesowe poprzez cyfrowe zarządzanie zapytaniami o transport!

Jesteś zleceniodawcą? Kierując cyfrowo swoje zapytania o transport do wielu partnerów biznesowych jednocześnie, szybciej otrzymasz informacje o dostępności i ofertach cenowych.

Będąc zleceniobiorcą możesz zwiększyć swoje obroty, składając oferty do otrzymanych zapytań o transport. W ten sposób zwiększasz swoje szanse na zyskowne, dodatkowe transakcje.

Chcesz skorzystać z zapytań o transport? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:


Pytania? Skontaktuj się z nami!

Wiadomość dla TIMOCOM

Niniejszy formularz daje możliwość przesłania wiadomości bezpośrednio do TIMOCOM. Jeśli sobie tego życzysz, wpisz swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie (od poniedziałku do piątku 8.00-16.30).

Formularz kontaktowy

Prosimy o poprawne uzupełnienie zaznaczonych pól.

+48 67 352 59 40

Hosted in Germany – bezpieczeństwo danych

Z Twoimi danymi obchodzimy się szczególnie starannie! Dlatego TIMOCOM otrzymał znak jakości "Hosted in Germany". Dane naszych klientów są przechowywane w Niemczech i podlegają tym samym niemieckiemu prawu - w szczególności prawu o ochronie danych osobowych, które jest uważane za jedno z najbardziej restrykcyjnych w całej Europie.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.