TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Thx Logistyka

Informacja prasowa

TIMOCOM TC eBid® Referencje: Thx LogistykaZa pomocą platformy przetargowej
TC eBid® otrzymała dostęp do wielu przetargów na transport w całej Europie. Renata Duduś, Manager ds. Sprzedaży wspomina: „Kiedy węgierski producent ogłosił na platformie TC eBid® przetarg na transport, bez wahania złożyliśmy bezpłatnie swoją ofertę. Spełnialiśmy przecież wszystkie warunki określone w przetargu. Zaproponowaliśmy odpowiednią cenę i cierpliwie, ale w napięciu oczekiwaliśmy na wynik przetargu. Wcześniej nie mieliśmy doświadczeń z taką formą organizowania zleceń. Zaledwie kilka dni później otrzymaliśmy informację, że jesteśmy jedną z trzech firm wybranych do współpracy w drodze przetargu. Z producentem tym współpracujemy do tej pory i wykonujemy z powodzeniem jego zlecenia”. Thx Logistyka zyskała dzięki temu nowe możliwości biznesowe i pewność dalszego planowania. Zagraniczny producent postawił na konkurencyjną cenę, jakość usługodawcy i bezpieczeństwo transakcji.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.