TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Spedycja i Transport DRAGON - Piła

Klient TIMOCOM od 01.08.98 / TIMOCOM ID: 1369

W oparciu o niezmiennie pozytywne wrażenie, jakie Spedycja i Transport „Dragon”wynosi z długotrwałej współpracy z TC Truck&Cargo®, przypadła mi w udziale wielka przyjemność wyrażenia jak najbardziej pochlebnej opinii o łączących nasze firmy relacjach zawodowych. Niewątpliwym atutem TC Truck&Cargo® jest ogromne zaangażowanie i profesjonalizm w zakresie świadczonych usług, ścisle ukierunkowane na zaspokojenie wszystkich naszych oczekiwań. Dostosowane do potrzeb naszej firmy zaplecze informacyjno-prawne, jak i udział wysokowykwalifikowanych pracowników oraz kierownictwa, przyczyniło się w krótkim czasie stworzyć markową wizytówkę naszej firmy. Ponadprzeciętna przedsiębiorczość, etyka zawodowa jak i najwyższy poziom świadczonych usług na rynku internetowych giełd transportowych owocować będzie naszą dalszą współpracą gwarantując nam stałą niezawodność. Ze swojej strony nie zawaham się rekomendować TC Truck&Cargo® jako jednego z wiodących partnerów na rynku usług transportowych.Pan Mirosław Wójcik
Właściciel Firmy

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.