TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

OWEG Transport S.A.

Klient TIMOCOM od: kwiecień 2001r. / TIMOCOM ID: 9305

"Uważam, że giełda transportowa jest bardzo wszechstronna i przez to odpowiednia dla przewozów, które realizujemy. Bardzo często szukamy frachtów na relacjach innych, niż tylko "z" lub "do" Hiszpanii. Dlatego właśnie TC Truck&Cargo® jest idealne. Codziennie pojawia się tu do 450.000 międzynarodowych ofert. Przydatna jest również możliwość wprowadzania ofert pod konkretne rodzaje nadwozia, a także szukania zleceń dla pojazdów specjalnych, co często robimy w naszej firmie. Kolejną bardzo pomocną nam funkcją jest ogromna, aktualna baza danych TC Profile®, w której znajdują się kompletne dane firm oraz adresy z branży transportowej i logistycznej. A to jest praktycznie bezcenne. Numer naszego TIMOCOM ID to 9305. To bardzo niski numer w porównaniu z tymi, które otrzymują teraz nowi klienci. To najlepszy dowód na to, jak długo już jesteśmy klientem TIMOCOM. Dla użytkowników jest to bardzo ważna informacja, oznaka pewności i wiarygodności. Dzięki temu zyskujemy od nowych partnerów biznesowych duży kredyt zaufania."

Javier Campos Iñarra

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.