TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Maranata Logistik OOD

Klient TIMOCOM od: grudzień 2006r. / TIMOCOM ID: 84766

"Ważne jest to, że na giełdzie można znaleźć wiele ofert. To praktycznie podstawa. Każdego dnia mamy tu dostęp aż do 450.000 ofert frachtów i wolnych pojazdów pochodzących od 100.000 użytkowników, co zapewnia, że zawsze możemy coś znaleźć. Ponadto dane w TC Truck&Cargo® są zawsze aktualne, dzięki czemu nasi pracownicy mogą od razu przystąpić do oferowania zleceń. W przypadku gdy trasy przejazdu w krótkim czasie ulegają zmianie, dzięki prostej w obsłudze platformie, możemy dalej profesjonalnie wykonywać swoją pracę. Jeśli znajdziemy odpowiedniego partnera biznesowego, uzgadniamy szczegóły transportu, a ze względu na dużą podaż mamy dobre podstawy do negocjacji. Tym samym nasza firma staje się bardziej rentowna."

Ivaylo Ivanov
Prezes zarządu

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.