TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Lekkerland

Wszystko z jednego źródła

TIMOCOM TC eBid® Referencje: LekkerlandOszczędność kosztów procesów i przejrzystość
Już od listopada 2009 roku firma Lekkerland profituje z zastosowania oprogramowania TC eBid® . Wygodnie, online i bezpiecznie firma ta ogłasza tutaj przetargi na ładunki częściowe i kompletne, w połączeniach regionalnych pomiędzy poszczególnymi centrami logistycznymi, a także na trasy międzynarodowe. Także dla obszaru produktów szybko psujących się, dzięki szczegółowemu dobieraniu usługodawców na TC eBid® hurtownik ten znajduje bez problemu odpowiednich partnerów do transportów chłodniami.

Heiko Schreck, Head of Corporate Inbound Logistics firmy Lekkerland AG & Co. KG: “TC eBid® odpowiada w pełnym zakresie naszym wymaganiom: Oprogramowanie to jest proste w zastosowaniu i pragmatyczne. Nasze przetargi możemy ustawiać absolutnie wg naszych potrzeb i to zaledwie w kilku krokach.“

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.