TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

La Martiniquaise Groupe

Szukali i znaleźli

Za pomocą TC eBid®, wirtualnej platformy do ogłaszania europejskich przetargów na transport, oba przedsiębiorstwa rozpoczęły korzystną dla obu stron współpracę. Początkowo firma La Martiniquaise miała zamiar tylko przetestować TC eBid®. Producent napojów alkoholowych poszukiwał za pomocą platformy partnerów handlowych z dokładnie określonymi wymaganiami na wybrane relacje. TC eBid® jest do tego idealnym narzędziem. Załadowcy bowiem zanim ogłoszą przetarg mogą dokładnie sprecyzować swoje wymagania odnośnie przewoźnika i w ten sposób efektywnej szukać partnera handlowego. Hinterland pasował do wymaganego profilu i złożył bezpłatnie swoją ofertę. Partnerstwo obu stron rozwinęło się tak owocnie, że wyszło poza ramy pierwotnego zlecenia.


TIMOCOM - TC eBid® - Referencje: La Martiniquaise Groupe Firma La Martiniquaise chciała znaleźć efektywne i szybkie narzędzie, proste w obsłudze i łatwe do wdrożenia. TC eBid® od razu przy pierwszym teście całkowicie przekonał przedsiębiorstwo.

"TC eBid® zaprasza do naszych przetargów wyłącznie przewoźników, którzy zostali wcześniej dokładnie dobrani do naszych potrzeb. W ten sposób otrzymujemy zoptymalizowaną listę odpowiednich usługodawców wraz z ich ofertami. Znalezienie niezawodnych przewoźników, którzy potrafią najlepiej spełnić potrzeby załadowców, wymaga specyficznego know-how, które posiada właśnie TIMOCOM!" (Madame Lyet, Kierowniczka ds. zakupów w La Martiniquaise).

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.