TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.

Extreme Trans Sp. z o.o. - Kalisz

Klient TIMOCOM od 2003 / TIMOCOM ID: 251029

Rekomendujemy TIMOCOM jako profesjonalnego partnera wspierającego działalność branży TSL. Spółkę znamy już od siedmiu lat i z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że programy, które proponuje są nieodzowną częścią pracy każdej firmy zajmującej się transportem i spedycją. Dzięki platformie TIMOCOM znalezienie ładunku, pojazdu czy też wolnej przestrzeni w magazynie nie stanowi najmniejszego problemu. Warto podkreślić, że Spółkę charakteryzuje także profesjonalna i oparta na najwyższej staranności obsługa klienta.
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Oferujemy system monitoringu GPS oraz szerokie wsparcie z zakresu logistyki. Mamy nadzieję, że współpraca z TIMOCOM będzie nadal przebiegać w dobrej atmosferze i pozwoli utrzymać wysoką jakość świadczonych usług.

Jarosław Plajzer i Remigiusz Greber.
Właściciele Extreme Trans

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.