Mamy Twoich partnerów biznesowych

Logistyka żyje dzięki współpracy z odpowiednimi partnerami biznesowymi. Dlatego w Systemie TIMOCOM znajdziesz neutralną sieć logistyczną, za pomocą której możesz realizować swoje zlecenia na najwyższym poziomie. Dzięki cyfrowemu udostępnianiu dokumentów (takich jak np. licencja EU, dokumenty rejestrowe, ubezpieczenia itp.) cały ten proces jest uproszczony, ponieważ nie jest już konieczne przesyłanie ich pocztą elektroniczną czy faksem.

Łatwe wyszukiwanie partnerów biznesowych

Wśród ponad 43.000 sprawdzonych firm z całej Europy znajdziesz dokładnie tych partnerów, których szukasz. Dzięki funkcji pobierania i udostępniania dokumentów w profilu swojej firmy możesz dodać wszystkie najważniejsze dokumenty przedsiębiorstwa i udostępnić je innym użytkownikom.

Profile firm TIMOCOM, zrzut ekranu

Smart: tworzenie profilu

Zdobądź przewagę konkurencyjną poprzez wyrazisty profil firmy i zwróć nim uwagę potencjalnych partnerów biznesowych. Dzięki profilom firm innych użytkowników zyskasz dokładny wgląd w krajobraz transportowo logistyczny Europy, a tym samym będziesz mógł rozszerzyć swoje możliwości biznesowe.

Zrzut ekranu: Profile firm - Smart: tworzenie profilu

Bezpieczne informacje

Im więcej usług oferuje Twoja firma, tym jest bardziej atrakcyjna dla potencjalnych partnerów biznesowych. Tutaj możesz szczegółowo wymienić wszystkie informacje dotyczące transportu i w ten sposób wyczerpująco przedstawić swoje kompetencje. Wszystkie wprowadzone dane są szyfrowane, w taki sposób, aby nie doszło do ich niewłaściwego wykorzystania.

Zrzut ekranu: Profile firm - Bezpieczne informacje

Szybko oceń sytuację

Twoje codzienne relacje zostaną zapisane w zakładce "Relacje wg krajów" i przedstawione w przejrzysty sposób, a potencjalni partnerzy biznesowi dowiedzą się z niej o zakresie Twoich usług. Szybko i wygodnie.

Zrzut ekranu: Profile firm - Szybko oceń sytuację

Skuteczne połączenie z innymi firmami za pomocą sieci!

Jako firma spedycyjna lub transportowa możesz zaprezentować się w sieci jako usługodawca, dzięki czemu zwrócisz uwagę nowych partnerów biznesowych.

Jako zleceniodawca z sektora produkcji i handlu zyskujesz dokładne rozeznanie w europejskim krajobrazie transportowo- logistycznym oraz w okamgnieniu rozszerzysz swoją bazę usługodawców.

Przetestuj teraz System TIMOCOM bezpłatnie do 4 tygodni!

Rozpocznij rejestrację

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

+48 67 352 59 99

Do góry

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam. Dowiedz się więcej