TIMOCOM Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.


Mobilny TIMOCOM

Aplikacja dostępna na tablety i smartfony. Korzystaj mobilnie z TIMOCOM

Możesz mieć największą w Europie platformę transportową zawsze pod ręką! W jaki sposób? Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację barometru transportowego – Twój klucz do mobilnych wersji wszystkich produktów TIMOCOM! Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz giełdy ofert transportowych, platformy przetargowej, platformy trackingowejgiełdy magazynowej czy katalogu firm transportowych – dzięki tej aplikacji wszystkie nasze produkty będą do Twojej dyspozycji zawsze, gdy będziesz ich potrzebować.

AppStores QR-Code

Zalety:

Pełen dostęp do konta TIMOCOM, także w trasie
Możliwość natychmiastowej reakcji na nowo pojawiające się możliwości biznesowe
Łatwiejsze znajdowanie oraz oferowanie frachtów i wolnych pojazdów
Bieżące lokalizowanie aktualnych pozycji pojazdów, niezależnie od miejsca Twojego pobytu
Nieograniczona możliwość udziału w przetargach transportowych
Elastyczne oferowanie oraz szybkie znajdowanie wolnych powierzchni magazynowych
Nawiązywanie kontaktów biznesowych za pomocą indeksu firm transportowych i logistycznych TC Profile®

Zawsze i wszędzie aktualne informacje z rynku transportowego

Dostęp do platform TIMOCOM dzięki mobilnej aplikacji barometru transportowego

Mobilna wersja programów TIMOCOM jest zintegrowana z aplikacją barometru transportowego. Dzięki temu masz zawsze dostęp do aktualnych informacji dotyczących sytuacji na europejskim rynku transportowym. Tym samym zyskujesz solidną podstawę do negocjacji cenowych, a także większą swobodę w prowadzeniu interesów – nowe zlecenia są w zasięgu Twojej ręki, wystarczy tylko kliknąć.

*W celu korzystania z giełdy za pomocą urządzenia mobilnego niezbędna jest wcześniejsza rejestracja komputera stacjonarnego. Dla każdego kolejnego urządzenia konieczne jest założenie dodatkowego konta w TIMOCOM.

Barometr transportowy TIMOCOM

Barometr transportowy przedstawia aktualny udział ilości ofert frachtów w stosunku do ilości wolnych powierzchni ładunkowych dostępnych na europejskim rynku transportowym. Tym samym prezentuje zawsze bieżące odzwierciedlenie europejskiego biznesu transportowo- logistycznego. Dzięki temu dyspozytorzy są w stanie na bieżąco oceniać sytuację dotyczącą ładunków i wolnych pojazdów w innych krajach. Przedsiębiorcy potrafią przez to lepiej reagować na wahania cen i ogólnie lepiej planować swoje dyspozycje. Za sprawą dużej wyrazistości barometr transportowy jest silnym instrumentem ustalania ceny rynkowej.

Barometr transportowy TIMOCOM - praktyczne narzędzie dla lepszej orientacji i przejrzystości

W jaki sposób powstają dane

TIMOCOM jako lider wśród europejskich giełd transportowych posiada niezwykle obszerne dane, które na bieżąco udostępnia swoim klientom. Każdego dnia ponad 127.000 użytkowników publikuje w TC Truck&Cargo® do 750.000 ofert frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych. Oferty te są analizowane dla potrzeb barometru transportowego i wizualizowane niemal w czasie rzeczywistym.

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.