TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
Dla firm z sektora przemysłu i handlu – TC eBid®
„Za pomocą sprawdzonych usługodawców nasze towary docierają bezpiecznie do celu.”

Lepsze negocjacje, szybsze zawieranie zleceń, długotrwałe archiwumUczyń komunikację biznesową łatwiejszą dzięki Messengerowi TimoCom!

Komunikator – Twój partner w drodze do sukcesu

Messenger TimoCom to korzyści dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ dzięki nowej funkcji czatu dostępnej w największej platformie transportowej w Europie, jeszcze bardziej zoptymalizujesz swoją pracę. Chcesz w przejrzysty sposób załatwiać sprawy równolegle z kilkoma partnerami, szybko nawiązywać kontakty lub składać i przyjmować konkretne oferty – nasz wielofunkcyjny komunikator oferuje bezpieczną i innowacyjną formę komunikacji z całą społecznością TimoCom.

Innymi słowy – oszczędzasz jeszcze więcej czasu, a także ograniczasz koszty – tym bardziej, że komunikator to nie tylko czatowanie.

Zalety:

  • Powiązany z ofertą czat z funkcją eksportu danych – idealny do prowadzenia i archiwizowania prawnie wiążących negocjacji (także cenowych).
  • Synchronizacja kontaktów i czatu na różnych urządzeniach – dostęp za pomocą tabletu i smartfona w każdej chwili, także w trasie.
  • Przejrzyste zestawienie jak również filtrowanie i zarządzanie tematami czatu oraz kontaktami biznesowymi wewnątrz jednego okna – szczególnie pomocne przy wielu zapytaniach do jednej oferty.
  • Sprawdzeni partnerzy biznesowi jak również zgodność z polityką ochrony danych zapewniają możliwie najwyższe bezpieczeństwo i dotychczasową jakość usług TimoCom.
  • Funkcja czatu ogólnego dla utrzymywania kontaktów pomiędzy użytkownikami TimoCom, nie tylko przed, ale również po zleceniu – idealne do tworzenia własnej sieci kontaktów biznesowych.

Skontaktuj się z nami!

Galeria zdjęć Messengera TimoCom
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.