TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
„Dostęp do platformy transportowej TimoCom możliwy jest tylko przy użyciu naszego oprogramowania zabezpieczającego TC Login!“

Jens Achim Friedrich

Business Unit Director IT

Jens Achim Friedrich – Business Unit Director IT

Szybki i bezpieczny dostęp do naszej platformy transportowej!

Jednym z największych zagrożeń pracy w sieci jest ryzyko przechwycenia danych do logowania, takich jak nazwa użytkownika czy hasło. Z tego powodu TimoCom nie przydziela żadnych haseł identyfikacyjnych.

Będąc klientem TimoCom zapewniasz sobie bezpieczny dostęp do platformy transportowej, pobierając unikalny klucz bezpieczeństwa zwany TC Login. W ten sposób po instalacji i autoryzacji, posiadasz na swoim komputerze wygodny, autoryzowany dostęp do platformy transportowej.

Także jeśli chcesz korzystać z platformy transportowej TimoCom za pomocą aplikacji mobilnej, stawiamy na ten sam standard bezpieczeństwa. TC Login w aplikacji barometru transportowego wraz z indywidualnym kodem PIN stanowią osobisty klucz dostępu do konta TimoCom.

Zapewniamy jakość

  • Otrzymanie osobistego klucza bezpieczeństwa podczas pobierania programu: TC Login
  • Korzyść: wygodny dostęp do platformy
  • Korzyść: dostęp tylko dla autoryzowanych użytkowników
  • Korzyść: niemożliwy do wyśledzenia przez programy szpiegujące login/hasło!
Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.