TimoCom Logo

Obsługa JavaScript Twojej przeglądarki jest wyłączona.

W wyniku tego funkcjonalność tej strony została ograniczona. Aby zwiększyć komfort korzystania z internetu zalecana jest tymczasowa aktywacja JavaScript w ustawieniach przeglądarki.
"W sytuacjach krytycznych jesteśmy do Twojej dyspozycji!"

Adwokat Alexander Oebel

Director Debt Collection & Legal Affairs

Adwokat Alexander Oebel, Director Debt Collection & Legal Affairs, TimoCom

Nasze usługi inkaso są warte Twoich pieniędzy!

Nieterminowi płatnicy są zagrożeniem dla każdego przedsiębiorstwa. I dlatego, przy ewentualnych problemach z opieszałymi płatnikami, adwokat TimoCom Alexander Oebel i jego zespół wkraczają do akcji. To oni wspierają klientów TimoCom w pozasądowej windykacji otwartych należności i np. w 2016 roku w 89% wszystkich przypadków pomogli wierzycielom w odzyskaniu należności.

Działalność inkaso daje jeszcze jeden szczególny efekt: już na wstępie na tyle odstrasza nieuczciwych kontrahentów, którzy chcieliby korzystać z platformy transportowej TimoCom, że w ogóle nie starają się oni o dostęp do giełdy.

Wspólnie osiągniemy zamierzony cel

  • Serwis inkaso od 2003 roku (zezwolenie na wykonywanie pozasądowych usług windykacyjnych)
  • Kompetentne porady i wsparcie
  • Opieka w ojczystym języku
  • Konsekwentne i szybkie ściąganie otwartych roszczeń

Skorzystaj z naszych usług windykacyjnych. Obok opłaty manipulacyjnej w wysokości 20,00 € pobieramy, tylko w przypadku skuteczności, wynagrodzenie za pracę związaną z windykacją, którego wysokość mieści się w ramach określonych przez niemieckie przepisy.


Aby wyliczyć wysokość opłaty za usługę inkaso kliknij poniższy przycisk.

Kalkulator opłat

Rzecz o tym, jak TimoCom panią Elizę, drobną fakturzystkę wspiera

Mega Pol Trans w kooperacji z działem Inkaso TimoCom

Dzień zaczyna o 6 rano. Ciężko się wstaje, gdy za oknem ciemno, ale jak trzeba, to trzeba. Jest kobietą więc poranny makijaż musi być… szybki, bo już powinna szykować śniadanie, budzić dzieci, dopilnować, żeby zabrały wszystko do szkoły, zapakować je do auta i w drogę. Dociera do firmy chwilę przed 8. Pierwsze, co robi, to włącza komputer. Poranna poczta, sprawdzenie najważniejszych wiadomości i pędem po kawę. Kawa musi być, bo ciepła, mocna i … pachnie, jak leniwy niedzielny poranek (zawiesza się w rozmarzeniu przez jakieś 3 sekundy). No to zaczynamy!

 Więcej...  ukryj

Inkaso – Historia sukcesu

Dobrze jest nie czuć się samotnym

Zgadzam się na używanie przez tę stronę plików cookies na potrzeby analityczne oraz do personalizowania treści i reklam.