Dołącz do zespołu TIMOCOM

Jeśli chcesz aktywnie przyczyniać się do sukcesu TIMOCOM, dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Masz okazję stać się częścią zespołu D.A. Korbut, które jest Generalnym Przedstawicielstwem TIMOCOM GmbH na Polskę, Kraje Bałtyckie i WNP. Naszym klientom z branży TSL oferujemy pierwszy Smart Logistics System w Europie. Firma w Pile istnieje na rynku od 20 lat, zatrudniając ponad 50 osób.

Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy TIMOCOM,
  • poszukiwanie nowych klientów, obsługa zgłoszeń i zapytań ofertowych od potencjalnych klientów,
  • rejestrowanie informacji w systemach,
  • przygotowywanie oferty cenowej, negocjacje cenowe,
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami.

W ramach współpracy otrzymasz:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bez pośredników),
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracę od poniedziałku do piątku i stałe godziny pracy (7:30- 15:30),
  • wynagrodzenie miesięczne 2600 zł netto + premia,
  • dofinansowanie do nauki języków odbywających się na terenie firmy,
  • dopłatę do obiadów w firmie (50%),
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy,
  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

  • znasz biegle język rosyjski w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
  • znasz język angielski w stopniu minimum komunikatywnym – warunek konieczny,
  • masz minimum średnie wykształcenie,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i potrafisz budować relacje.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu lub obsłudze klienta,
  • znajomość języka polskiego w stopniu przynajmniej podstawowym.

TIMOCOM GmbH - Przedstawicielstwo w Polsce: D.A. Korbut

e-mail: rekrutacja@timocom.com  / www.timocom.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez firmę D.A Korbut z siedzibą w Pile przy ul. Motylewskiej 24. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Emilia Bogdanska

Human Resources

rekrutacja@timocom.com

+48 67 352 59 07

+48 67 352 59 47

 Ваши задачи:

  •          активная продажа продуктов компании TIMOCOM
  •          поиск новых клиентов и выстраивание долгосрочных бизнес-отношениий с ними
  •          опека над клиентами
  •          ведение переговоров с клиентами
  •          регистрация информации во внутренних системах.

В рамках сотрудничества Вы получаете:

  •          стабильную и интересную работу в фирме с крепкой позицией на рынке
  •          трудовой договор
  •          страхование
  •          привлекательное вознаграждение (основное + премия)
  •         комплексное обучение и подготовку к работе
  •          постоянные дни и часы работы (понедельник – пятница, 7:30 – 15:30)
  •          софинансирование (50%) участия в языковых курсах в фирме
  •          софинансирование (50%) обедов в фирме
  •          помощь в поиске жилья.

От Вас требуется:

  •          знание русского языка
  •          знание английского языка
  •          среднее или высшее образование
  •          умение разговаривать с людьми и выстраивать отношения.

От Вас не требуется, но приветствуется:

  •          опыт работы в продаже, телемаркетинге или обслуживнии клиента.

TIMOCOM GmbH – Представительство в Польше: D.A. Korbut

e-mail: rekrutacja@timocom.com  / www.timocom.com

Просим вставить в нижний колонтитул резюме следующий текст:

Я даю согласие на обработку моих персональных данных в процессе рекрутинга, проводимого фирмой D.A Korbut (Польша, 64-920 г.Пила, ул.Мотылевска 24). Одновременно я заявляю, что передаю мои персональные данные абсолютно добровольно. Кроме того, я заявляю, что меня проинформировали o имеющемся у меня праве доступа к содержанию этих данных и возможности их исправления, а также праве в любое время отозвать своё согласие на обработку этих данных.

  • pisanie artykułów branżowych,
  • tworzenie treści na strony internetowe,
  • redagowanie i korygowanie materiałów prasowych,
  • aktywne działanie w mediach społecznościowych,
  • udział w budowaniu i realizowaniu kampanii marketingowych,
  • samodzielnie wyszukiwanie informacji branżowych w Internecie i kreowanie własnych tekstów na podstawie pozyskanych źródeł.

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem,
  • pracę od poniedziałku do piątku i stałe godziny pracy (8-16),
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Od kandydata oczekujemy:

  • lekkiego pióra i perfekcyjnej znajomości języka polskiego,
  • łatwości w redagowaniu tekstów (informacje prasowe, notki, reportaże, felietony, wywiady etc.),
  • ogólnej orientacji w mediach społecznościowych,
  • wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe (marketing, PR, filologia polska, dziennikarstwo lub inne pokrewne),
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • ogólnej znajomości obszaru marketingu internetowego,
  • kreatywności, zaangażowania i odpowiedzialności za wykonywane zadania.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży TSL,
  • znajomość zagadnień związanych z marketingiem w social media.

TIMOCOM GmbH – Przedstawicielstwo w Polsce: D.A. Korbut

Do góry